Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Розпочинається 5-й блок хіміотерапії Олега Григорова

Олег – справжній боєць. Хлопчик лише тільки починає жити, а вже встиг вразити всіх своєю стійкістю, силою характера, витримкою. Олег не зневірюється навіть тоді, коли б і дорослий впав у відчай. Рідні Олега так само, як і він, сповнені оптимізму та рішучості – хвороба має бути переможеною, а Олег – неодмінно жити та радіти життю!

Два дні тому Олег ще був вдома та намагався не думати про повернення до лікарні. Однак 13.01 хлопчик мав повертатися  до лікарні та готуватися до нового випробування, нового блоку хіміотерапії. 5-й блок розпочинається вже сьогодні.

На жаль, препарати, які можуть врятувати Олегу життя, дуже сильні й мають безліч побічних ефектів. З кожним блоком та кожним сеансом побічні ефекти стають все сильнішими. Олег та його родина не тішать себе думками про те, що цього разу все пройде легко – навпаки, вони усвідомлюють, що буде важко, але це не зупиняє їх на шляху до одужання. 

Наступні 5 днів Олег лишиться в клініці та буде отримувати хіміотерапію. Не дивлячись на оптимізм, хлопчик відчуває слабкість та повну відсутність апетиту. На жаль, Олег дуже стрімко втрачає вагу, тому кожного разу. як він почувається краще, мама намагається допомогти йому хоч трохи набрати. Кожен грам ваги – це справжнє досягнення, якого важко домагаються Олег та його мама.