Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Розпочато 2-й блок хіміотерапії Артемчика Гужви

Нарешті розпочався другий блок хіміотерапії у Артемчика. На жаль, перерва між блоками виявилася довшою, ніж планувалося, через непередбачувані хвороби дитини. Проте важливо, що Артемчик зміг перейти до найголовнішого й зараз отримує протиракову хімію. 

6 днів Артемчик буде отримувати крапельниці, щоразу з різним препаратом. Почали з добової крапельниці Метротрексату, далі на 24 години призначили промивку. Наступні дні крапельниці з хімією триватимуть по 1 годині, лише на 5 та 6 день – знову призначать добові крапельниці.  

Перед початком другого блоку хлопчик пройшов обстеження, взяли пункцію, результати якої будуть відомі вже зовсім скоро. Також, мама Артемчика бентежиться про інфекційні хвороби малюка, аналіз крові, щоб дізнатися звідки взявся гепатит та герпес, вже відвезли до інфекційної лікарні. 

Зараз дуже важливо слідкувати за водним балансом, щоб не допустити затримки зайвої рідини в організмі хлопчика. Окрім основної хімії, Артемчик ще має приймати багато препаратів, що сприятимуть лікуванню та допоможуть підтримати організм дитини під час 2-го блоку: Орунгал, Тантум Верде, Гліцин, Едем, Вальтрекс. 

Більшість препаратів призначені для профілактики вірусів, алергії та стоматиту, адже так важливо вберегти хлопчика від неприємних побічних ефектів хіміотерапії.