Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Ростиславчик Рудницький: результати нещодавнього обстеження невтішні

На жаль, лікування Ростиславчика досі не дало того ефекту, на який дуже розраховували та чекали лікарі. В кістці стегна досі знаходяться атипові ракові клітини. Їх чітко видно, вони не загинули і не втратили активність. Зупинити лікування зараз – значить, запустити в дію бомбу уповільненої дії. Рано чи пізно ці клітини почнуть активно ділитися й розростатися, а це вже закінчиться справжньою трагедією для Ростиславчика і його родини. 

 

Зараз дуже важливо зробити все так, щоб у рака не залишилось шансу на реванш. Саме тому, попри досить тяжкий стан дитини і виснаження, лікарі вирішили продовжити лікування. Поки мова йде лише про один додатковий курс імунотерапії та хімії, а далі доведеться опиратися на нові результати. Є надія, що скоро цей жах закінчиться, наступить ремісія, й хлопчик почне підтримуюче лікування та реабілітацію. Поки ж вирішено зосередитися на найголовнішому – на тотальному знищенні ракових клітин. 

 

Звичайно ж, щоб продовжити лікування, родина Ростиславчика має вчасно сплатити додаткові лікарняні рахунки. Це можливо лише, якщо ми прийдемо на допомогу і підтримаємо родину. Будь ласка, приділіть хвилинку своєї уваги маленькому хлопчику, ваша участь може врятувати йому життя!