Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Родина Ніколаєвих радіє посилці доброти!

Любі наші благодійники, волонтери та помічники. Ми зв’язалися з родиною Ніколаєвих, які виховують трьох дітей та чекають на донечку. Саме ця родина, на жаль, стикнулася з непростим фінансовим випробуванням. Прості, працьовиті люди опинилися на межі бідності й мали просити допомоги заради своїх дітей.

Минулого тижня наші волонтери передали родині посилку, а вже сьогодні мама розповіла нам, як вся родина тішиться речам, що вдалося зібрати. Хай допомога й невелика, проте, попри всі негаразди та випробування, родина тепер має одяг та памперси для очікуваної донечки.

Родина просить передати подяку кожному, хто відгукнувся та підтримав програму. Завдяки вам, добрим, небайдужим людям родина відчула підтримку! Серед всіх подарунків, які вдалося зібрати, найбажанішим стало ваше розуміння та взаємопоміч. Адже, коли опиняєшся в скруті, так важливо усвідомлювати, що ти не сам, що поряд є люди, готові подати руку допомоги, коли це необхідно!

А ми черговий раз нагадуємо, що наш фонд радо допоможе кожній родині, що має складну фінансову ситуацію та виховує дитину до 3-х років.