Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Родина Нечевілових радіє вашим подарункам та передає подяку!

Коли стикаєшся з труднощами і, здається, увесь світ проти тебе, так важливо відчути чиюсь підтримку. У цьому на власному досвіді переконалися й члени родини Нечевілових. 

Родина переживає складні часи, здається, що негаразди один за одним так і сипляться на цю дружню сім’ю, де підростає двоє маленьких хлопчиків. Маємо надію, що негаразди тимчасові. Проте, чи варто мовчати, коли від фінансової скрути потерпають маленьки дітлахи?

Напередодні зими родина все ж таки наважилася звернутися до фонду за допомогою. Зібрати посилку з необхідними речами для діток було зовсім не важко. Завдяки вашій доброті та бажанню допомогти, зібрати речі вдалося надзвичайно швидко. 

Невеличка посилка, яку нам з вами вдалося відправити – більше, ніж просто речі. Це акт підтримки родині, що мало не впала в розпач. Це рука допомоги, яка дозволяє вибратися зі скрути й не накоїти величезного лиха. Це можливість нагодувати дітей, вдягнути їх в теплий одяг, відправити до школи з зошитами та олівцями, купити які сьогодні не можуть батьки, що опинилися на межі бідності. 

Ми дякуємо вам, дорогі наші добродії за те, що замість звичного осуду, яким так часто прикривається наше суспільство, демонструєте доброту, розуміння підтримку. 

Ми також дякуємо родині Нечевілових, котрі попри свої сумніви наважилися просити допомоги, подаючи приклад іншим родинам у безвихідному становищі.

Ми просимо вас, дорогі батькі, що опинилися у скруті, не лишайтеся сам на сам з проблемами, які вам не сила вирішити, не нарікайте своїх дітпей на недоїдання та страждання. Звертайтеся за допомогою. Повірте, в світі є люди, котрим ви не байдужі!