Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Рівень лейкоцитів в крові Олега Григорова підіймається: повторну ТКМ відкладено

Сьогодні в чергове зробили аналіз крові Олегу Григорову. Лікар помітила, що лейкоцити піднялися та вирішила почекати з повторною ТКМ. Щоб стимулювати вироблення стволових клітин, Олегу зробили укол Неопажену.

Повторна перевірка показників крові задовольнила лікаря. Вже після обіду було видно позитивну динаміку. Аналіз знову покращився. Вирішено було зробити ще одну вакцину Неопажену ввечері. А от тромбоцити довелося знову переливати. На жаль, цей показник ніяк не можуть стабілізувати.

Завтра проведуть аналізи знову, щоб спостерігати за ситуацією в динаміці. Загальний стан Олега майже незмінний. Хоч біль в горлі й не сильний, він завдає дискомфорт під час ковтання. Особливо важко ковтати таблетки. Хлопчик досі слабкий. Однак, сьогодні Олегу захотілося трохи походити. На жаль, далеко від крапельниці не відійдеш, а ходити з установкою незручно. Тому «прогулянка» була нетривалою.

Хлопчик старається рухатися, як би важко це не було. Потрібно приводити м’язи в тонус. Олег потроху їсть та п’є. Звичайно, багато з’їсти не вдається, однак втрачати вагу хлопчик вже перестав. До завершення збору лишається всього 1 800 $. Потрібно поспішати: якщо не сплатити рахунок вчасно, клініка не зможе надалі надавати медичні послуги Олегу.