Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Рідні Тимофійчика Яцюка дуже хвилюються через зупинку благодійних надходжень. Фінансова ситуація загострюється

Поки Тимофійчик продовжує крокувати до свого одужання, його рідні роблять все можливе, щоб вчасно сплачувати рахунки клініки. На жаль, самотужки родині не покрити витрати на дороге лікування. Можливість своєчасно вносити оплату (а значить, продовжувати порятунок Тимофійчика) майже повністю залежить від благодійної допомоги. Зараз надходжень дуже мало. Через війну, фінансову кризу, скорочення робочих місць багато людей, що постійно підтримували хлопчика, більше не мають змоги допомагати. 

До сьогодні родина Тимофія показала себе з найкращого боку. Керівництво клініки з розумінням поставилося до ситуації, що виникла, але довго йти на поступки керівники не будуть. За правилами, якщо сума боргу зростатиме, а затримка оплати стане надто довгою, Тимофію відмовлять у лікуванні. І, на жаль, для хлопчика це матиме трагічні наслідки. 

Зараз дуже важливо стати на захист дитячого життя. Ми просимо вас про підтримку та допомогу, якої так не вистачає. Будь ласка, зробіть посильну пожертву на користь Тимофія. Кожна маленька сума – це ще один важливий крок до закриття збору.