Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Рідні Софійки Алгаш мають сплатити 7 059$ лише за переливання крові

Софійка передає вітання, а її рідні вибачаються, що аж чотири дні не надсилали нам новин. Софійка підхопила вірус, зараз у дівчинки нежить. Через біль у ніжках довелося пересісти у інвалідний візок. Біль у ніжках – наслідок частий переливань і, на жаль, це не єдиний негативний результат цих процедур. 

Здебільшого, стан Соні без серйозних змін. Дівчинка здає аналізи, регулярно отримує крапельниці з кров’ю, еритроцитами та тромбоцитами. Наступного разу аналіз проведуть вже в неділлю й за його результатами буде зрозуміло, чого ще чекати дівчинці. Рідні заповнюють форми для отримання допомоги та формування нового рахунку. 

Рахунок включає вартість усіх переливань за останні два місяці. Сума – 7 059 доларів. На жаль, швидкої відповіді про готовність допомогти немає. Тим часом, у Софійки знижується апетит. Дівчинка практично нічого не їсть. Соня не може вийти на прогулянку, але навідується в невеличкий двір біля своєї оселі, мама постійно провітрює кімнату, щоб Соня відчула запаз моря, потішилася сонячному промінню та теплому свіжому повітрю. Зараз стає вже спекотно. 

Хоча до закриття збору ще далеко, Соня та її родина не втрачають нагоди подякувати кожному, хто долучається до збору. А ми в чергове просимо вас, допоможіть Софійці!