Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Результати МРТ Даші Палій свідчать про позитивну динаміку

Даринка пережила багато випробувань. Дівчинка роками страждала від нестерпного болю, пройшла через складне лікування та операцію. Однак, на жаль, тривалий час суттєвих позитивних змін не було. Рідні Даші зневірилися та були у відчаї, але вирішили ухопитися за останню можливість – звернутися за допомогою до ізраїльськіх лікарів. 

Очевидно, це рішення було правильним. Свіжі результати МРТ потішили всіх, хто переймався долею Даші – пухлина почала зменшуватися. Даша каже, що сама відмічає покращення свого стану. Дівчинка набагато краще бачить. І це дивовижно, адже лікування розпочалося лише 2 місяці тому. 

Даринка старанно виконує все, що радять лікарі. Щодня дівчинка виконує вправи та проходить щонайменше 5 км. Даша слідкує за харчуванням та вагою. Через лікування на основі стероїдів дитина набрала забагато ваги та постійно отікала. Мама підтримує Даринку, розповідає, як нелегко даються їй фізичні вправи і як сумлінно Даша йде до перемоги попри біль та втому. 

Тим часом, спільними зусиллями вдалося зібрати кошти на ліки для Даші. Препарат вже замовили та чекають на його доставку з Ізраїлю. Родина передає вітання та щиру подяку кожному, хто підтримує їх!