Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Радіємо разом з родиною Савченко Артемчика

Разом з вами ми, затамувавши подих, слідкували за трагедією Артемчика та його родини. Нагадуємо, хлопчик проковтнув маленьку круглу батарейку, що неочікувано випала з приладу поблизу малюка. Не дивлячись на те, що батьки одразу ж помітили таку прикрість та своєчасно доправили хлопчика до лікарні, неприємних наслідків уникнути не вдалося. Всього за декілька годин, які батарейка провела в організмі хлопчика, вона встигла серйозно пошкодити травну та дихальну систему дитини.

Довго ситуація Артема нагадувала перетягування канату: за невеликими поліпшеннями йшли погіршення, а гарні новини змінювалися поганими. Проте, сьогодні ми вже певні, Артемчику, його родині та нам разом з вами вдалося, все ж таки, “перетягти канат” на свій бік. Стан хлопчика помітно поліпшився!

Серед гарних новин:

  • Артемчик почав посміхатися, гратися, радіти іграшкам і мультикам. Психологічний шок потроху минає, а настрій малюка вже значно кращий.

  • Хлопчику дозволили сідати. В положенні сидячи Артемчик тримається лише декілька хвилин, для знесиленого хлопчика – це зараз серйозне навантаження, проте й велика перемога, адже ще нещодавно хлопчик не міг підвестися.

  • Отвір у стравоході, що утворився під дією окислення батарейки, поступово зменшується. Зараз його діаметр вдвічі менший, ніж напередодні.

Артем лишається під пильним наглядом лікарів. Мине ще немало часу до того, як органи травлення та легені малюка будуть в нормі. Проте, ми не змогли не поділитися з вами невеличкими радісними новинами, бо знаємо, що і ви не аби-як хвилюєтесь за Артема!

Не дочекаємося, коли зможемо всі разом вітати Аотемчика з одужанням, але зараз ще рано опускати руки: родина потребує нашої підтримки, як моральної, так і фінансової.