Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Радісні новини від Богданчика Вербич!

Богданчик – дитина з непростою долею. Ще при народжені лікарі давали мінімум шансів на те, що Богданчик зможе хоча б сидіти, але хлопчик здивував усіх своєю жагою до життя, бажанням активно рухатися та розвиватися.

Богданчик надихнув і своїх батьків розпочати нелегку боротьбу за повноцінне життя дитини попри всі страшні прогнози лікарів. Не так давно наш підопічний навчився самостійно сідати, а вже зараз за шість місяців потому, здійснив справді дивовижний прогрес!!!

Сьогодні Богданчик може підводитися та ставати, ходити, тримаючись за опору, гуляти на вулиці та ходити на дитячий майданчик, тримаючи батьків за руки, навчився розвертатися, ходити навколішки. Богданчик вже встиг зробити перші кроки в басейні. 

Хлопчик дуже змінився й у психологічному плані. Богданчик вже більш відкритий, йому цікавий світ, він навчився пояснювати свої бажання та спілкуватися за допомогою жестів та міміки!

Хлопчик все такий же наполегливий та цілеспрямований! Дивлячись, як швидко він робить успіхи, важко не повірити, шо цьому маленькому хлопчику все по плечу! Навіть повне одужання, яке ще не так давно вважали б справжнісіньким дивом!

Батькі хлопчика передають подяку кожному, хто не полишив їх один на один зі страшною бідою! Тим, хто простягнув руку допомоги у найважчі часи!