Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Пухлина Оленки Сергієнко зменшується в розмірі

Устаннє УЗД показало, що пухлина Оленки продовжує поволі зменшуватися й гине. З 14 сантиметрів залишилося 12 см. Об’єм також зменшився. Коли Оленка лише прибула на лікування, об’єм пухлини становив 570 мл, зараз – 480 мл. Оленка все ще перебуває в групі високого ризику, але причина вже не розмір пухлини, а у великій кількості тромбів. 

Хоча й тромби зменшуються. На жаль, вони не зникають, але вже менші, ніж були раніше. Це можна помітити навіть візуально: кровеносні судини менше видно крізь шкіру, це свідчить про те, що кров поступово повертається до нормального стану, йде за звичним руслом. У Оленки болить животик. Біль не стихає. Ймовірна причина – синегнійна паличка, яка викликає небезпечні захворювання. В повсякденному житті підхопити цю паличку практично неможливо, це специфічна флора лікарень.

Оленочці вводять антибіотик 4-го покоління. Є надія, що саме він допоможе. На жаль, жодної гарантії на одужання немає, в деяких формах ця палочка стійка до всіх інснуючих антибіотиків. Знесиленому хворобою та пройомом ліків організму важко стримувати ріст інфекції. Леночка багато часу проводить в молитвах та щиро вірить в своє одужання. Просимо вас підтримати дівчинку!