Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Призначена хіміотерапія виявилася безсилою проти пухлини Олега Григорова

На жаль, після ретельного обстеження, лікар Олега змушена була поділитися невтішною новиною: два останні блоки хіміотерапії не спричинили майже жодного ефекту на пухлину. В такому випадку, 6й блок хіміотерапії не має сенсу. 

Зараз лікарі та рідні Олега шукають спосіб вилікувати хлопця. Лікарка Мюге вже звернулася до двох провідних офтальмологів Стамбулу, що проводять брахітерапію в орбіті ока. Онколог планує зустрітися з ними для консультації. В подальшому лікарі переглянуть результати аналізів та МРТ Олега й приймуть рішення щодо доцільності брахітерапії. 

Якщо виявиться, що брахітерапія досить ефективна у випадку Олега, родину запросять на консультацію вже найближчим часом. Якщо ж брахітерапія – не доцільна, хлопчику призначать радіотерапію, не зважаючи на ризики та ймовірні важкі побічні ефекти. Єдине, що лишається зараз – терпляче чекати на відповідь. 

Олег вражає своїм бійцівським характером. Він добре тримається та навіть не думає опускати руки. Мама каже, що їй зараз дуже важко морально, але, дивлячись на сина, так хочеться брати з нього приклад та вірити в краще.