Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Протонотерапія Вови Осташко триває

Вова Осташко зараз знаходиться в клініці, де проходить протонотерапію. В середу ввечері у хлопчика піднялася температура до 38. Хлопчика нудило, крутилася голова, він заслаб і зовсім втратив апетит. З боку опромінювання потемніла та почервоніла шкіра. Біля вуха, де кріпиться маска, шкіра пошкодилася до крові.

Лікарі вирішили зробити перерву у проведенні протонотерапії в п’ятницю. Вирішили почекати, чи не з’являться ще якісь тривожні симптоми: кашель, біль у горлі і т.п. Згодом температура впала і лікарі змогли продовжити терапію. Однак, на жаль, загальний стан дитини практично не змінився: слабкість, перепади настрою, відсутність апетиту, сухість слизових оболонок та шкіри, – все це нікуди не поділося.

Іноді через протонотерапію шкіра може витончуватися та ставати вразливою до ушкоджень. На жаль, Вова ввійшов в число тих людей, які мають саме таку реакцію на лікування. Зараз шкіра настільки витончена, що від звичайних дотиків можуть виникати синці, а будь-який механічний вплив призводить до розсічення шкіри.

Вові досі дуже тяжко втриматися на ногах. Ступня не розгинається й стати на ногу практично неможливо. Хлопчик швидко втрачає рівновагу. На жаль, професійний масаж відстрочили до кінця карантину, однак, ніжку продовжують розробляти вдома. Зараз результат непомітний, однак, є надія, що скоро хлопчику стане легше. Родина дякує всім за підтримку!