Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Про стан братиків-близнюків Паші та Дані

Паша та Даня відомі вже сотням українців. Та й кого ці милі хлопчаки, які за своє поки що коротке життя, проявили справжній чоловічий характер, можуть лишити байдужим?

Наші підопічні помітно підросли з того часу, як їх мама вперше звернулася до нашого фонду за допомогою. Обидва хлопчики Паша та Даня важать трохи більше чотирьох кілограмів – це справжня перемога для малюків, що з’явилися на світ передчасно. Гарні новини на цьому не закінчуються: ступінь ішемії діток зменшився з 3-го до 1-го.

Проте, ще не час святкувати перемогу. Найголовніша проблема хлопчиків лишається невирішеною: операція так і не позбавила малюків від пороку сердця. В наслідок захворювання та запальних процесів, що перенесли діти, в перикарді почала збиратися рідина. Щоб зарадити ситуації та підтримати здоров’я хлопчиків, треба продовжувати високовартісне медикаментозне лікування та проводити регулярні обстеження.

Найближчим часом маленький Паша готується до чергової операції. Цього разу, хірургічне втручання необхідне, щоб полікувати статеві органи хлопчика: Паші діагностували гепоспадію вінечної форми.

Здається, що найстрашніші часи вже минули. Проте, діти потребують нашої підтримки й надалі, а ми в жодному разі не відвернемося від цих чудових двійняток. Хлопчики довели цілому світові, що навіть будучи зовсім маленьким, не можна здаватися й пасувати перед грандіозними проблемами. На сьогодні витрати на лікування та реабілітацію дітей ще високі: ліки для серця, регулярні обстеження, професійний масаж та реабілітаційна гімнастика, спеціальне харчування, яке підтримує ослаблених хворобами дітлахів та допомагає вперто набирати вагу.

Родина хлопчиків ладна віддати все до останнього, рятуючи своїх малят. І ви, дорогі добродії, не лишаєтесь осторонь, саме завдяки людській доброті Паша і Даня отримали шанс на повноцінне життя. Разом ми обов’язково здобудемо перемогу й ще не раз порадіємо успіхам майбутніх веселих розбишак!