Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Про Артемчика Завгороднього та його вірного друга-каченя

Навіть у найскрутніші часи діти знаходять привід для радощів. Попри всі ті труднощі, що Артемчик переживає зараз, йому вдається заряджати всіх позитивом. Мабуть, то через те, що Артем має таку світлу, сповнену ніжністю та любов’ю душу.

Артемчик має вірного друга. То м’яка іграшка каченя, яка вже декілька років супроводжує Артема всюди. Навіть, потрапивши в реанімацію, хлопчик не покинув своє каченя на призволяще. В реанімаційне відділення дозволили взяти мінімум речей і, звісно, про м’які іграшки не могло бути й мови, але наш Артемчик відвоював своє каченя в супереч усім правилам!

Як і належить всім найулюбленішим іграшкам, каченятко Артема виглядає не найкрашим чином. Через міцні обійми, тривалі подорожі та всі ті випробування, що іграшка розділяє зі своїм власником, каченя виглядає не дуже привабливо. Воно втратило об’єм, штучне хутро звалялося, а деякі плямки вже неможливо відіпрати. 

Коли Артем був у Німеччині, один добрий чоловік був настільки вражений ніжністю хлопчика до своєї іграшки, що забажав негайно відшукати таке ж каченя тільки нове. Добродію це вдалося, однак, попри всі розмови, Артем не згодився міняти старого друга на нового та більш привабливого. 

Артемчик вміє берегти старих друзів. Проте, й нових не цурається. Тепер в Артема є два вірних друга. Обидва каченятка, обидва майже однакові, лишень одне каченя вже стареньке, а інше зовсім нове. 

Отака історія трапилася з нашим Артемчиком. Ми сподіваємося, що хлопчик вже зовсім скоро почне одужувати та матиме ще безліч цікавих та вірних друзів і так само цінуватиме їх, як і своїх любих каченяток!