Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Потрібні памперси для важкохворої дитини!

Важко дивитися, як твоя дитина повільно помирає і не мати змоги зарадити їй. Настусі Пащенко лише 12, вже 5 років дівчинка живе зі страшним діагнозом – лейкодистрофія. На жаль, ані вилікувати, ані затримати розвиток хвороби не вдалося. 

На разі до основного захворювання приєдналося безліч второнних діагнозів. Лікарі не дають жодних шансів. Настю виписали з лікарні, попередивши маму, що жити дитині лишилося лічені дня. Але Настя живе, не зважаючи на страшне слово “неможливо”.

Дівчинка прикута до ліжка. Найменший рух призводить до страшного болючого нападу. Судоми трапляються навіть тоді, коли дитина лежить нерухомо. Мамі вже багато разів радили відмовитися від дівчинки, не бачити щодня її страшних страждань. Але мама щиро любить свою крихітку й намагається хоча б якось полегшити життя Насті.

Людмила (саме так звати маму дівчинки) не просить багато. За роки безуспішної боротьби, вона вратила надію на одужання Насті. За лікування дитини з таким діагнозом вже не беруться лікарі. Все, що просить мама – це допомоги найпростішими речами. На разі родині дуже потрібні: 

– Памперси дорослі, розмір М,
– Одноразові пелюшки, розмір 60х90,
– Шприци 20к.,
– Катетер для харчування дитячий, номер 10, 51 см,
– Вологі серветки,
– Відсмоктувач для мокротиння, 
– Дитяче пюре (найліпше “Чудо-чадо” або “Hipp”),
– Ліки левіцитам.

Допомогти родині може кожен з нас, адже навіть найменша допомога – суттєва підтримка для Настусиної сім’ї!

Телефон мами: 0976187859 та 0662773160 (Людмила).