Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

“Посилка доброти” направлена родині Ніколаєвих!

Трапляється, що наше суспільство поспішає засудити тих, хто опинився в скрутному фінансовому становищі. Мовляв, в тому самі винні. Проте, вже декілька років допомагаючи родинам з маленькими дітьми, зустрічаємо працьовитих, чесних, порядних людей, доля яких виявилася нелегкою.

Ось так завозимо посилку з допомогою родині Ніколаєвих. Нас зустрічає невеличкий, але привітний будинок. Старі меблі, простенький ремонт, але будиночок охайний і затишний. В родині вже підростає троє дітей, всі доглянуті, чисті, привітні. Їх мама чудова господиня, встигає впоратися з невеличким господарством, прибрати оселю, обійняти своїх малюків.

Родина чекає на четверту дитину. Ось-ось, в цій дружній сім’ї має з’явитися ще одна дівчинка. Напевне, буде гарною помічницею мамі та любою сестричкою трьох дітлахів, що підростають. Не зважаючи на велику радість, родина не може приховати хвилювання, на разі придбати навіть найнеобхідніші речі для очікуваної донечки – проблема.

Батьки – звичайні робітники: чесні, працьовиті, сумлінні. Вони не бояться роботи й стараються забезпечити дітей, як можуть. Проте, роботи в невеличкому селищі міського типу Васильківка не багато, зарплатня зовсім маленька, а ціни на продукти й речі зростають надзвичайно швидко. Поїхати на заробітки до великого міста, маючи вже майже чотирьох дітей – складно, та й чи розумно відривати дітей від любого дому, друзів, звичного побуту?

Ми передали родині продукти харчування, трохи одягу та необхідних речей для дітей. Допомога невелика, проте важлива для таких родин, як Ніколаєви. Маємо надію, що зможемо допомагати й підтримувати родину й надалі. Адже саме на таких людях, що попри всі труднощі, піклуються про своїх дітей, й тримається наше суспільство!

В цьому місяці посилки направлені ще двом родинам: родині Савенко (смт. Томаківка) та родині Максимчук (с. Тарасівка). Нагадуємо, що в рамках програми “Посилка доброти” за допомогою можуть звернутися родини, що мають дітей до 3-х років та опинилися в складному становищі.

Будь ласка, звертайтеся за допомогою, не соромлячись, адже добробут українських дітей – наша спільна справа. Нехай діти зростають щасливими, попри всі негаразди та складнощі, що можуть спіткати родини!

Також, нагадуємо, що в рамках програми постійно приймаємо допомогу від небайдужих громадян: одяг, продукти харчування, побутові прилади, – все це може стати у нагоді малозабезпеченим сім’ям та допомогти маленьким дітям зростати у комфортніших умовах!