Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Полінці Лучкиній провели переливання крові

Маленька Полінка завітала до клініки для огляду, здачі аналізів та переливання крові. Полінка ще маленька, а отже домовитися з нею іноді не просто. Наша гороїня відмовлялася обстежуватися у завідучої, але здалася в обмін на обіцяний кіндер сюрприз та ляльку лол.

А от лікарка оглянула Полю без проблем, адже знає шлях до Поліного серця. Лікар одразу ж прийшла з подаруночком – з розфарбовкою. От тільки не було чим розфарбовувати, – нагадала їй Полінка. Потім загальними зусиллями знайшли й фломастери.

На жаль, на цьому випробування дівчинки не скінчилися. На цей день була запланована ще кардіограма, аналізи та УЗІ, а далі – переливання крові. Катетер вдалося встановити не з першої спроби, Полінка плакала, бо дуже не любить цю процедуру. 

Важко було й під час переливання, адже воно тривало довго. Лежати зовсім не хотілося й мама розважала Полю, як тільки могла. Не зважаючи на мамині старання, маленька дівчинка вкрай змучилася та стомилася. Однак, такий він шлях до перемоги – часто вкритий важкими випробуваннями. Ми віримо, що Полінка сильна й неодмінно все переможе!