Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Поліна Чумак: дівчинка святкує свій другий день народження

Два роки тому на світ з’явилася маленька Поліночка. Для нас Поля стала символом невтомної боротьби та незламності, а ще – чудовим прикладом життєрадісності. Попри непростий діагноз та постійний біль, Полінка зустрічає кожен день з подякою та посмішкою, з довірою всміхається нашому світу і в глибині своєї чистої дитячої душі знає, що все обов’язково буде добре!

 

Сьогодні Полі 2 рочки. І це для неї особлива дата, адже вже через 11 днів їй мають провести четверту, дуже важливу операцію, яка дозволить відкрити двері до здорового і щасливого майбутнього. Так, це буде не остання операція, попереду ще декілька років лікування та не одне оперативне втручання. Але ми впевнені, що Полюся все здолає.

 

Друзі, саме сьогодні хочемо звернутися до кожного: підтримайте сьогодні Полінку невеличкими пожертвами, залиште той важливий слід в її житті, який вирішить її майбутнє! Нехай сьогодні ваші донати, репости, теплі слова стануть чудовими привітаннями для Полінки і її родини та наблизять найбільшу їх мрію до здійснення – Поля буде здоровою і житиме без обмежень!