Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Показники тромбоцитів Олега Григорова знову критично низькі

4-й день після термінової повторної процедури ТКМ розпочався з аналізів. Лейкоцити трохи підвищилися, а от тромбоцити – знову довелося переливати. Лікар Олега заспокоює: ще близько трьох місяців після ТКМ показники тромбоцитів можуть бути не стабільними.

Лікар заспокоїла: весь цей час Олег має, все рівно, перебувати під наглядом і лікарям вдаватиметься вчасно помітити, що тромбоцити впали. Навіть після виписки хлопчик буде навідуватися до лікарні для контролю, обстеження та здачі аналізів. Певна річ, ще 2-3 місяці доведеться лишатися в Стамбулі.

На жаль, виникли певні затримки й з оформленням дозволу на проживання. Чергову зустріч для вирішення питання перенесли аж на кінець червня. Це означає, що в будь-якому випадку, раніше середини літа Олег з мамою не зможуть навідатися в Україну.

Зі слів Олега, він почувається добре. Слабкість ще є, однак, хлопчик вже не проводить цілий день у ліжку, стає активнішим, включається в повсякденні справи. Мама сподівається, що з часом сил у дитини стане більше. Ймовірно, для цього Олегу потрібно, щоб повернувся апетит й хоча б трішки відновилися показники крові.

Зараз не дуже зрозуміло, наскільки непросте відновлення після останньої хімії та ТКМ вплине на кінцевий рахунок за лікування. Борг за ТКМ на сьогодні 980$, наскільки відрізняється кінцевий рахунок буде відомо вже скоро.

Ми дуже просимо вас допомогти родині погасити борг. Тільки так, Олег матиме можливість надалі лікуватися та спостерігатися в клініці без проблем та затримок.