Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Показники аналізів Олега Григорова покращилися

Минає 23 день після першої процедури ТКМ, і другий – після повторної процедури. Лікар Олега вдоволена сьогоднішніми показниками аналізів – рівень лейкоцитів вже вищий. А от тромбоцити в чергове довелося переливати.

Хлопчика досі бентежать криваві виділення з носа. Їх не багато, однак користуватися серветками доводиться постійно. Щоб допомогти організму хлопчика відновитися, лікар вирішила продовжити уколи Неопажену. Загальний стан Олега нормальний. Від втоми іноді псується настрій. Однак, Олег все частіше погоджується щось робити.

Сьогодні хлопчик намагався присідати, тримаючись за спинку ліжка. Зараз для Олега це виявилося дуже складно, однак поступово сили мають відновитися. Ще Олег маршував на місці, ходив по палаті. Домовилися, що Олег щодня буде рухатися та робити вправи, щоб м’язи укріпилися.

У вільний час Олег з мамою мріють про виписку, планують, чим займатимуться, коли вийдуть з лікарні, як будуть жити без хвороби. А також дуже хочуть найближчим часом погасити борг перед клінікою. Лишилося всього 1 600$, однак й часу на виплату боргу – лічені дні! Дуже просимо вас, підтримайте родину. Врятуйте хлопчика!