Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Підопічні фонду «Країна добрих справ» втрачають останню можливість на порятунок: просимо допомогти!

Дорогі добродії, зараз дуже непростий час для кожного з нас. Ми знаємо, ви хвилюєтеся за свої родини та з острахом слухаєте новини. Що чекає нас завтра? Як себе вберегти від хвороб чи бідності, коли ситуація дуже нестабільна?

Однак, ми нагадуємо вам, що діти, якими опікується фонд, так само потребують допомоги та підтримки. Дуже важливо не забути про них у часи сумління та вчасно протягнути руку допомоги. Вже скоро ситуація стабілізується: епідемія буде подолана, паніка щодо нового курсу мине, але повернутися назад й врятувати дитячі життя ми не зможемо ніколи.

За останні вихідні на всіх дітей вдалося зібрати трохи більше 3 000 грн. Цього, на жаль, не вистачить навіть на добу лікування дитини. Коли час стає найбільшим ворогом, діти не можуть чекати: затримки вбивають та калічать.

Дорогі наші добродії, ми не просимо вас ділитися останнім. Але, якщо ми з вами пожертвуємо лише 1 грн, ми зможемо зібрати мільйон, зможемо врятувати життя. Якщо ви не можете поділитися грішми, – не біда, ви все ще можете допомогти:

– зробіть репост запису в соц.мережах;
– розкажіть про дитину своїм друзям та колегам;
– поставте лайки та залиште коментар, щоб рейтинг запису піднявся (так його побачить більше людей);
– розмістіть об’яву на своєму сайті, в інтернет-магазині, яким керуєте, або у своєму блозі;
– перешліть прохання допомогти своїм родичам, знайомим.

Під час карантину ви також маєте час відібрати речі, з яких виросли ваші діти, відкласти канцтовари, які більше не знадобляться, підійдуть невикористані памперси, які з якихось причин не підійшли, побутова хімія, дитяче харчування, – все це може стати у пригоді малозабезпеченій чи багатодітній родині.

Пам’ятайте, завжди є можливість зробити світ кращим місцем!