Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Паша й Даня Дядик діляться новинами

Ми всі з нетерпінням чекаємо на новини від чарівних двійняток з родини Дядик. Паша та Даня – два братики, на долю яких випали серйозні випробування. Проте, найстрашніші з них вже позаду й хлопці потихеньку ростуть та розвиваються. 

Звичайно, й зараз не обходиться без неприємностей. На жаль, у хлопчиків розвинулася серйозна алергічна реакція на широкий ряд медичних препаратів, а це зараз – серйозне протипоказання проти планових щеплень. Отже, з одного боку, імунітет хлопчиків ослаблений через передчасне народження й довготривале лікування, з іншого – зробити щеплення проти серйозних хвороб та захистити хлопців просто неможливо. 

Виходом стало спеціальне харчування, що допомогає посилити імунітет. Проте, й коштує таке харчування задорого. Родина знову звернулася за допомого до небайдужих.

Ми щиро сподіваємося, що наші маленькі бійці вже скоро остаточно переможуть всі хвороби та наслідки передчасного народження! З нетерпінням чекаємо на свіжі новини від родини й неодмінно поділимося ними з вами!