Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Отримали листа від мами Інденко Давида

Зі слів мами:

“Доброго всім дня від нас із сонячної Барселони!!!

В загальному стан нашого Давидика стабільний. Маленькими, але впевненими кроками рухаємось до здорового майбутнього.

На даний час нас спостерігають такі лікарі як гематологи-трансплантологи, нефролог, дерматолог. Давид приймає багато ліків для підтримки його стану. Це і протигрибкові і антибіотики і препарати кальцію і препарати щоб цей кальцій засвоювався і ще багато чого.

Наразі ввели імуносупресор, який дозволить зняти організм з гормонів, адже дуже довго він на цих ліках. Також ліки по нефрології. Крім того, раз у пів року капають спеціальний препарат для кісточок, бо вони в нього слабкі.

Кожні 10 днів ми прокапуємо йому імуноглобуліни (для підтримки імунітету). Кожні 15 днів колять Роміпластін для стимуляції тромбоцитів (останні місяці дозу зменшують, що лише радує).

Як вже можна зрозуміти,від такої кількості ліків не може бути без побічних ефектів. Давид практично не росте, має вигляд однорічної дитини, хоча йому вже скоро три рочки. Дуже страждають зубки, карієс їх атакує, запалені десна. На шкірі теж свої прояви. Слабкі кістки, що призвело до викревлення спинки.

Давиду видалили підшкірний порт,через який безболісно брали кров на аналізи (порт було інфіковано, довелося видаляти), тому тепер кров беруть з венки на руці. Та Давид мужній, терпить, як дорослий, не плаче. Візити в госпіталь маємо раз в 15 днів. На вулицю виходимо лише в масці.

Та, незважаючи на всі ці нюанси, лікарі задоволені, бо дитина на квартирі, а не в лікарняній палаті, він вільно рухається, розвивається своїм темпом (хоч Давид все ще не говорить і не ходить самостійно, але маленькі успіхи є, кожний день його м’язи в міру своїх можливостей, укріплюються). Ми теж радіємо, коли Давид посміхається, веселиться та і просто щасливі бути разом.


Я не перестаю дякувати всім хто нас підтримує. І морально і фінансово. 
Ми цінуємо кожного з вас. Всім здоров’я!”.

Дякуємо всім за підтримку маленького Давида та його родини!