Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 42400 грн. Також надійшло 2600 грн. на підтримку нашого проекту.

Протягом минулого тижня ми залучили і частково оплатили вартість операції з пересадки кісткового мозку в Іспанії для Попової Катерини. ОДНОРІЧНІЙ КАТРУСІ ПОПОВОЇ життєво необхідна наша допомога! Катрусі поставлений страшний діагноз — Гострий мієлоїдний лейкоз — тип М7. Це дуже рідкісний тип лейкозу. Належить дорога операція з пересадки кісткового мозку в Іспанії.

Залучили і частково оплатили вартість діагностичного пакету для Микити Лямзіна. ДІАГНОЗ МАЛЮКА — СИНДРОМ рухових розладів, з формуванням млявого тетрапарез, затримка моторного розвитку, необхідно диференціювати з дебютом ранньої форми СМА. …Малюк Микита народився на 36 тижні вагітності. Народився дуже слабеньким, і після проведених аналізів були виявлені множинні кісти з двох сторін головного мозку. Пройшовши курс лікування дитина так і не став тримати голівку, перевертатися, сидіти, стає на ніжки. Також з народження не було смоктального рефлексу. Допомогти малюкові зголосився університетський госпіталь Medipol в Стамбулі.

Залучили і сплатили дорогі медичні препарати для лікування Дениса Кіщук. Діагноз хлопчика — ГОСТРИЙ МИЄЛОЇДНЫЙ ЛЕЙКОЗ МФ5. Денис вже 6 місяців лікується в лікарні «Охмадит», і потрібно ще, як мінімум, двомісячне лікування. У батьків катастрофічно не вистачає грошей. БАТЬКИ БЛАГАЮТЬ ПРО ДОПОМОГУ! Татові Дениса для оплати медикаментів необхідно більше 7 тис. грн в тиждень!!!

В рамках програми «Добрий мандрівник», для дитячого будинку дитини м. Новоград Волинський, залучили у великій кількості памперси, дитячі речі, продукти харчування, іграшки…

Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо за участь у долі їхніх дітей!!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!