Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 73200 грн. Також надійшло 5350 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і оплатили в повному обсязі місячний курс препарату Октреотид Депо для лікування Лізи Чайки. У Лізоньки лікарі з 4-х місяців діагностували страшну хворобу — Гіперинсулизм. Це надмірне вироблення підшлунковою залозою інсуліну. Дівчинка ні дня не може прожити без медикаментозного лікування, у дівчинки починаються сильні судоми, кома.
Залучили і частково оплатили курс хіміотерапії для Катюші Попової. Дівчинці поставили страшний діагноз — гострий мієлоїдний лейкоз — тип М7. Це дуже рідкісний тип лейкозу. РОЗПОЧАТО ТЕРМІНОВЕ ЛІКУВАННЯ! Зараз Катюша проходить перший курс хіміотерапії. Пройти потрібно як мінімум три таких курсу.
Залучили і частково оплатили курс лікування Алексєєва Артема. Артемкові зараз 2 роки і йому необхідна наша з Вами допомога! У хлопчика важка форма енцефалопатії. Дитина не розуміє мову, не озивається на ім’я, не грає іграшками, хода дуже хитка. І все це через щоденні, постійні напади. Мозок не відпочиває і не розвивається.
Залучили і оплатили медичні препарати для лікування ТУРКІНЕВИЧ Альбіни. З 2014 року, з тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. За весь цей час батьки вичерпали всі свої можливості, витратили усе, що могли. На даний момент грошей катастрофічно не вистачає! (потреба в мед. препаратах залишається актуальною — збір триває)
В рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу дитячим харчуванням фірми «Nan» малозабезпеченим багатодітним сім’ям м Тальне Черкаської обл. і м Марганця Дніпропетровської обл.
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!