Допомогти

За вказаний період часу на наші програми допомоги дітям надійшло – 43 740 грн. Також надійшло 1400 грн. на підтримку нашого проекту.

Протягом минулого тижня ми залучили і сплатили медичні препарати для ДІАНИ ДОВЖЕНКО . Діаночка народилася в теплий, сонячний, осінній день – 06.09.2008 року. Такою ж теплою, ніжною, сонячної і доброю вона росла всі ці 8 років. Але 06.04.2017 року лікарі повідомили страшний ДІАГНОЗ – ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ Т-лінійний, ЦНС 1. Навіть доросла людина, дізнавшись про таке захворювання, впала духом, але не Діана. Діаночка всім заявила – «Буду боротися!!!». Зараз дівчинка перебуває у гематологічному відділенні Дніпропетровської обласної клінічної лікарні. Як повідомили лікарі, лікування Діани буде тривалим (близько 2-х років) і дорогим.

Оплатили медичні препарати для лікування УЛЬЯНИ СУЄТІНОЇ.  Ульяночці 2 роки 10 місяців. Вона єдина дитина в сім’ї. ДІАГНОЗ — ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ! До захворювання Улянка була звичайною дитиною сповнена сил, сміялася, грала, але…ПРИЙШЛА ВЕЛИКА БІДА! За місяць дитини не впізнати — постійна температура, слабкість, поганий апетит. Лікування розпочато з 14 серпня 2017 року. Медикаменти дуже дорогі. На лікування в місяць необхідно приблизно 20000 грн., але можуть бути відхилення, так як кожна дитина реагує на хіміотерапію по-різному.

Залучили і частково оплатили лікування для ГАННИ ГАРТАВЕЛ. Дівчинка потребує термінового лікування в Ізраїлі! ДІАГНОЗ — САРКОМА ЮІНГА. Спочатку лікарі поставили діагноз, що це доброякісна пухлина, зробили операцію, але… нога знову стала боліти. Після повторного звернення до лікарів, був озвучений цей страшний діагноз. Пройшовши обстеження в Інституті Раку в Києві, лікарі порекомендували негайно їхати на лікування за кордон. 12-річна Ганнуся Гартавел теж свято вірить у своє одужання, вірить, що попереду її чекає здорове, довге і щасливе життя! А МИ ЇЙ В ЦЬОМУ ОБОВ’ЯЗКОВО ДОПОМОЖЕМО! КОЖЕН З НАС! В МІРУ СВОЇХ СИЛ І МОЖЛИВОСТЕЙ!

Також перевели зібрані кошти батькам Вікторії Мостової.