Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 74260 грн. Також надійшло: 3800 грн. на підтримку нашого проекту.

Протягом минулого тижня ми залучили і оплатили в повному обсязі курс медичних препаратів для лікування Богдана Часовских. Маленькому Богданчику 3 березня виповнилося 2 роки 6 місяців, і за весь цей час хлопчик нічого, крім болю, не бачив. У Луганську, вагітна жінка, на 7-му місяці вагітності, потрапила під обстріл. Пологи пройшли дуже важко. Новонароджений малюк отримав родову травму, стався крововилив у мозок, асфіксія, гіпоксія, і відразу ж потрапив в реанімацію.

Залучили і частково оплатили операцію для Литвинова Вані. Хлопчику 13 РОКІВ, І ВІН ДУЖЕ ХОЧЕ ЖИТИ! У хлопчика страшний діагноз: лімфома Беркіта — рак. За останні три тижні в клініці ім. Д. Рогачова Ваня пройшов третій блок хіміотерапії.) ПУХЛИНА відреагувала на ТЕРАПІЮ І ЗМЕНШИЛАСЯ. Показники КРОВІ вирівнялися, РАНА МАЙЖЕ зарубцювалася. Ваня перший раз вийшов на вулицю! До Вані, коли дозволяють лікарі, вже приходять викладачі. Займаються географією, математикою, мовами, історією. Це підтримує хлопчика психологічно. Ваня намагається, щоб не відстати від однолітків, і налаштовується на повернення до нормального життя. ВІД НАШОЇ З ВАМИ ДОПОМОГИ ЗАЛЕЖИТЬ ЖИТТЯ ІВАНКА!

Залучили і частково оплатили курс лікування для Вадима Богданова. ДІАГНОЗ — іхтіозіформна еритродермія! До того, як захворіти, Вадим ріс здоровим і розвиненою дитиною. У квітні 2015-го року, сталася алергічна реакція, яка через два тижні пройшла. Потім в травні така ж реакція повторилася з посиленням. Дитині надано статус — ІНВАЛИД ДИТИНСТВА! На сьогоднішній день лікування носить підтримуючий характер і полягає в догляді за шкірою — дворазове купання, зволожуючі креми французького виробництва, спеціальне харчування фірми Нестле. ІНШОГО ЛІКУВАННЯ для Вадимчика немає! Університетська клініка м. Мюнстер в Німеччині взялася вилікувати дитину. Німці беруться повністю поставити Вадима на ноги. Ця клініка вже зробила чудо з двома російськими дівчатами, зі схожим анамнезом. Подібне лікування схвалено і фахівцями Міністерства охорони здоров’я (консультаційний висновок).

Залучили і частково оплатили операцію для Василини Піскун. 13 лютого 2017 року лікарі діагностували у дівчинки гострий мієлоїдний лейкоз ФАБ М7. Відразу після встановлення діагнозу Василину перевезли на лікування в клініку «Охматдит» в м.Київ. У клініці Василина вже пройшла перший курс хіміотерапії і зараз готується до другого. Всього потрібно пройти чотири курси до трансплантації кісткового мозку. Єдиний шанс вилікувати Василину — це трансплантація кісткового мозку від нерідного донора за кордоном (на жаль, у нас в Україні неможливе проведення таких операцій). Маленьку вже чекають на лікування в клініці Шиба (Ізраїль).

Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь у долі їхніх дітей !!!

Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.

Приєднуйтесь до нашої команди!