Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 22600 грн. Також надійшло 840 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили кошти і частково оплатили вартість операції з трансплантації печінки для Медвецький Мілани (Збір триває). У грудні минулого року, після перенесеного ГРЗ, дівчинка знову почала жовтіти, печінка збільшуватися, а аналізи погіршуватися! І ось тепер, щоб врятувати життя маленькій дитині, потрібно трансплантація печінки!
Зібрали і оплатили в повному обсязі наступний курс коштовного медичного препарату Октреотид Депо для лікування Лізи Чайки. У Лізоньки лікарі з 4-х місяців діагностували страшну хворобу — гіперінсулизм. Це надмірне вироблення підшлунковою залозою інсуліну. Дівчинка ні дня не може прожити без медикаментозного лікування, у дівчинки починаються сильні судоми, кома.
Зібрали і частково оплатили курс медичних препаратів для лікування Чайковського Максима — епілепсія. За останніх чотири місяці хлопчик сильно деградував, йому терміново потрібне інтенсивне лікування. Причиною хвороби став вірус краснухи в крові! Як наслідок, порушення амінокислотного обміну. Зараз хлопчик продовжує терапію дома
Залучили кошти для оплати медичних препаратів і витратних матеріалів для лікування Петрик Вероніки. Дівчинка з 22.06.2016 року перебуває на лікуванні в Київському обласному онкологічному диспансері в відділенні дитячої онкогематології з діагнозом: гострий лімфобластний лейкоз L2
Закупили памперси для Микити Мехеди. У хлопчика гострий монобластний лейкоз.
Дитина знаходиться на лікуванні в обласному онкогематологічному диспансері, (Київ, вул. Багговутівська, 1а, корп. 13)
В рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу зимовим одягом, дитячим харчуванням фірми NAN малозабезпеченим багатодітним сім’ям м Херсона, сел. Приозерне і м.Українка Київської області.
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!