Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 51300 грн. Також надійшло 5050 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і оплатили медичні препарати для лікування ТУРКІНЕВИЧ Альбіни. З 2014 року, з тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. За весь цей час батьки вичерпали всі свої можливості, витратили всі, що могли. На даний момент грошей катастрофічно не вистачає! (Потреба в мед. препаратах залишається актуальною — збір триває)
Частково залучили кошти для лікування Мовчанюк Аріни. У дівчинки дуже рідкісне захворювання: порушення обміну речовин з групи хвороб накопичення. Нейрональний цероїд-ліпофусциноз II типу. Аутосомно-рецесивний тип спадкування, (НЦЛ-2). (Збір триває)
Залучили і частково оплатили курс лікування для Матвія Місько. Від народження хлопчик хворіє мікроцефалією, спастичний тетрапарез, гіпоксіко-ішемічне ураження. МАТВІЙЧИКУ скоро чотири рочки, а його розвиток відповідає 1,5-річному малюку. (Сума зібрана неповному обсязі, збір триває)
Закупили у великій кількості памперси, крупи, печиво, цукерки, розмальовки, альбоми, фломастери та ін. новорічні подарунки для дитячого будинку м Новоград-Волинський та м Нікополь.
В рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу памперсами і дитячим харчуванням фірми «NAN», малозабезпеченим багатодітним сім’ям м Нова Каховка та м Марганця.
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!