Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 39700 грн. Також надійшло 1800 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і оплатили в повному обсязі курс медичних препаратів для лікування Вероніки Петрик. Вероніка з 22.06.2016 року перебуває на лікуванні в Київському обласному онкологічному диспансері у відділенні дитячої онкогематології з діагнозом: гострий лімфобластний лейкоз L2. Лікування тривале і дуже дороге. 26 грудня розпочався третій протокол, він складається з 3-х блоків хіміотерапії, які тривають по 29 днів
Залучили і частково оплатили операцію для Бушнєва Макара. Лікарі поставили хлопчику страшний діагноз — вроджений нефротичний синдром. Прогнози були найжахливіші, що малюк не доживе і до року. Але батьки не опустили руки і боролися з хворобою все 2,5 року. Тепер єдиним шансом на одужання сина є тільки пересадка нирки, яку пообіцяли зробити білоруські лікарі.
Залучили і частково оплатили операцію для Літвинова Вані У хлопчика страшний діагноз: лімфома Беркіта — рак. СТАН ДУЖЕ ТЯЖКИЙ і посилюється З КОЖНИМ ДНЕМ! Рідні Вані молять нас про ТЕРМІНОВУ допомогу! (Збір триває)
Залучили і частково оплатили курс лікування для Мовчанюк Аріни. ЖИТТЯ МАЛЕНЬКОЇ ДІВЧИНКИ У НАШИХ РУКАХ! У дівчинки дуже рідкісне захворювання: порушення обміну речовин з групи хвороб накопичення. Нейрональний цероїд-ліпофусциноз II типу. Аутосомно-рецесивний тип спадкування, (НЦЛ-2). На жаль, в Україні лікування цієї хвороби тільки симптоматичне. Без належного лікування хворі діти не доживають і до 10 років.
На сьогоднішній день єдина надія для Арінки — це потрапити на лікування до Німечини, де проходять останні етапи випробувань препарату замісної ензимотерапії.
Крім цього, в рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу дитячим харчуванням фірми «Nan», зимовим одягом та предметами першої необхідності малозабезпеченим багатодітним сім’ям м Любомоль Волинської області і міста Северодонецьк Луганської області.
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!