Допомогти

Звітність за 16.12.17 — 19.01.18

За вказаний період часу на наші програми допомоги дітям надійшло – 214 441 грн. Також надійшло 9800 грн. на підтримку нашого проекту.

За цей час ми надали пряму адресну допомогу батькам:

НАСТІ КОСТОМАРОВОЇ (діагноз — індукований мієлодиспластичний синдром, хвороба, при якій падають всі показники крові)

СИТЯК ОРЕСТА (діагноз – важке пошкодження ЦНС, гіпоксично-ішемічне ураження цнс, тетрапарез лівобічний, парез Ерба, симптоматична епілепсія)

САЗАНОВИЧ МИХАЙЛА (діагноз: вроджена аномалія сечовидільної та статевої системи: екстрофія сечового міхура і тотальна епіспадія. Це одна з рідкісних і найскладніших патологій, які тільки можна собі уявити)

КІРИ ТКАЧОВОЇ (лівобічний геміпарез, гідроцефалія, часткова атрофія зорового нерва та епілептичний синдром. Пухлини швидко ростуть і розмножуються)

АНГЕЛІНИ ІЩЕНКО (ретинабластома — рак сітківки ока)

НАСТІ ИСИК (нефробластома – РАК)

НАСТІ КОЛОКОЛУШИ (діагноз – синдром лежена «котячого крику» делеція 5-ї хромосоми короткого плеча)

ЮРЧЕНКО КАТЕРИНИ (атрезія жовчовивідних шляхів — вроджений порок розвитку)

ДМИТРА БІЛОГО (діагноз — гострий лімфобластний лейкоз)

ІЛОНИ ЛУК’ЯНОВОЇ (У дівчинки екстрофія сечового міхура — це вроджений рідкісний і дуже складний порок розвитку сечового міхура і всієї сечостатевої системи, при якій сечовий міхур виявляється не всередині, а зовні)

ТАРАСЮК ІВАННИ (комбінований імунодефіцит з дефіцитом Т і В клітин (мутація RAG2). Иванночка — єдина дитина в Україні з таким діагнозом, а у всьому світі — 5!)

ВАРИ ВОЛИНЕЦЬ (у дівчинки пухлину тім’яної частки гм, судомний синдром, лівобічний геміпарез. У дитини паралізована ліва частина)

БОГДАНА ВЕРБИЧ (У дитини дуже важка хвороба, рідкісне захворювання на генетичному рівні — гемимегалэнцефалия і фокальна епілепсія, лівобічний геміпарез, атонія м’язів)

Також залучили у великій кількості одяг для дітей 6-18 років, борошно, цукор, крупи та ін. продукти, продукти для реалізації нашої постійної програми «Посилка доброти».
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо за участь у долі їхніх дітей!!!
Приєднуйтесь до нашої команди!
-колектив «Країна добрих справ»-