Допомогти

За вказаний період, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 54800 грн. Також надійшло 7900 грн. на підтримку нашого проекту.

За цей час ми сплатили курс медичних препаратів і частково вартість інвалідної коляски для Альбіни Туркиневич. .З тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. Зараз Альбіночка вже вдома і робить дуже гарні успіхи, стала більше сидіти, їсть через парасольку. АЛЕ БЕЗ КОЛЯСКИ дуже небезпечно, адже головку і спину Альбіночка не тримає, ручками і ніжками самостійно не рухає. Залишилася зовсім сама малість… скільки пройшли всього, скільки подолали, і ось, треба тільки навчитися сидіти, ходити, говорити, їсти.

Оплатили препарати для лікування Богдана Часовських. Маленькому Богданчику 2 роки 7 місяців, і за весь цей час хлопчик нічого крім болю не бачив. У Луганську, вагітна жінка, на 7-му місяці вагітності, потрапила під обстріл. Пологи пройшли дуже важко. Новонароджений малюк отримав родову травму, стався крововилив у мозок, асфіксія, гіпоксія, і відразу ж потрапив у реанімацію. В 2 місяці проявився важкої форми стафілокок. Зробили МРТ. У хлопчика відмерла частина мозку, діагноз — МІКРОЦЕФАЛІЯ.

Частково оплатили курс обстеження для Всеволода Атаманюк. Чудовому малюкові, Севушкі, (Атаманюк Всеволоду Миколайовичу), 14.08.14 року народження, дуже потрібна допомога! ДИТИНА КОЖЕН ДЕНЬ, ПО 4-5 РАЗІВ У ДЕНЬ, ТЕРПИТЬ НЕЙМОВІРНО ХВОРОБЛИВІ СУДОМИ ТРИВАЛІСТЮ БІЛЬШЕ 10 ХВИЛИН! У малюка кістозні освіти в скроневих областях з обох боків + кіста проміжного вітрила. Більш точного діагнозу і причини нападів на даний момент немає.

Залучили і частково оплатили курс лікування для Рузанны Петросян. Ось вже 6 років маленька дівчинка ПЕТРОСЯН РУЗАННА живе з постійним болем! Їй дуже потрібна наша допомога і підтримка! Діагноз — вада розвитку головного мозку! ГОЛОВНЕ, ЩО ЛІКАРІ ДАЮТЬ НАДІЮ НА ОДУЖАННЯ! Але з кожним роком шансів стає все менше. БАТЬКИ ПРОСЯТЬ ДОПОМОГИ! Лікування дає дуже позитивні результати!!!

Залучили і частково оплатили курс лікування для Еріка Маломуж … 6 місяців тому народився довгоочікуваний хлопчик, Ерічек. ДІАГНОЗ 1 — ГЕРПЕТИЧНИЙ ЕНЦЕФАЛІТ. Після набряку відбулося зміщення кісток черепа, джерельце став заростати раніше терміну, утворилися невеликі кісти в голівці. ДІАГНОЗ 2 — МУЛЬТИКІСТОЗНА ЕНЦЕФАЛОМАЛЯЦІЯ. За рекомендацією лікарів батьки звернулися в дитячу клініку в місті Зіген( Німеччина), яка займається такими дітками і дає дуже гарні результати.

Надали фінансову допомогу на лікування Артема Алексєєва. У хлопчика важка форма енцефалопатії. За щоденними, постійних нападів, постійної эпиактивности уві сні і в пильнуванні мозок не відпочиває і не розвивається. Хвороба проявилася після десяти місяців життя дитини. Препарати, які приймає Артем, дуже дорогі і у батьків катастрофічно не вистачає грошей на нове обстеження дитини!

Частково залучили кошти на операцію для Лазоришин Захара. МАЛЮК, ЗАХАР, 03.10.16 РОКУ НАРОДЖЕННЯ ЧЕКАЄ НАШОЇ ДОПОМОГИ! Хлопчик народився з діагнозом: Екстрофія сечового міхура, тотальна епіспадія, (відсутня частина передньої черевної стінки, а також є аномалія статевого органу) За хлопчика готовий взятися сербський доктор, світило в даній області — Радош Джинович.

В рамках програми «Добрий мандрівник», відвідали дітей і зробили свято в дитячому будинку дитини м. Новоград Волинський, привезли у великій кількості памперси, дитячі речі, продукти харчування, іграшки, пральний порошок і багато іншого. Позитивних емоцій — море!!! Свято вийшло!!! Спасибі всім, хто взяв участь у цьому благодійному заході!!!
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо за участь у долі їхніх дітей!!!

Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!