Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 64300 грн. Також надійшло 6050 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і оплатили медичні препарати для лікування ТУРКІНЕВИЧ Альбіни. З 2014 року, з тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. За весь цей час батьки вичерпали всі свої можливості, витратили усе, що могли. На даний момент грошей катастрофічно не вистачає! (Потреба в мед препаратах залишається актуальною — збір триває)
Залучили і частково оплатили курс хіміотерапії для Катюші Попової. Дівчинці поставили страшний діагноз — Гострий мієлоїдний лейкоз — тип М7. Це дуже рідкісний тип лейкозу. РОЗПОЧАТО ТЕРМІНОВЕ ЛІКУВАННЯ! Зараз Катюша проходить перший курс хіміотерапії. Пройти потрібно як мінімум три таких курсу.
Залучили і частково оплатили операцію Сашеньки Шевчук. Сашенька народилася з аномалією спинного мозку — синдром «натягнутого спинного мозку» з ліпомою, свищ в спинному відділі хребта, хронічна ниркова недостатність 2-3 ст, двосторонній уретерогідронефроз, двосторонній міхура-нирковий рефлюкс, нейрогенний сечовий міхур, хронічний пієлонефрит. (Збір триває)
Залучили і частково оплатили операцію для Литвинова Вані У хлопчика страшний діагноз: лімфома Беркіта — рак. СТАН ДУЖЕ ТЯЖКИЙ і посилюється З КОЖНИМ ДНЕМ! Рідні Вані молять нас про ТЕРМІНОВУ допомогу! (Збір триває)
Залучили кошти і перевели батькам Медвецький Мілани і Аріни Мовчанюк.
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!