Допомогти
За вказаний період часу на наші програми допомоги дітям надійшло – 52 110 грн. Також надійшло 3010 грн. на підтримку нашого проекту.

Протягом минулого тижня ми сплатили у ПОВНОМУ обсязі курс лікування для АРТЕМА АЛЕКСЄЄВА! У хлопчика важка форма енцефалопатії. Дитина не розуміє мову, не відгукується на ім’я, не грає іграшками, дуже хитка хода. І все це через щоденних, постійних нападів, постійної эпиактивности уві сні і в пильнуванні. Мозок не відпочиває і не розвивається. Хвороба проявилася після десяти місяців життя дитини. ЗБІР ЗАКРИТИЙ!

Сплатили у ПОВНОМУ обсязі курс лікування для КИРИЛА БРОВКО! Величезне горе змусило батьків звернутися до нас за допомогою! У Кирила — ЗЛОЯКІСНА ПУХЛИНА! Видалити її неможливо. Кирюша вже пройшов 6 курсів хіміотерапії, зараз на відновлення. Попереду КТ, ПЕТ КТ, курс реабілітації. ЗБІР ЗАКРИТИЙ!

Оплатили медичні препарати для лікування Маші Горенко. Ось вже пів року маленька дівчинка Машенька (1 рік 9 міс.) усіма своїми крихітними дитячими силами бореться зі страшним, смертельним ворогом. Цей ворог РАК — ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ. МАША ДУЖЕ ХОЧЕ ЖИТИ! Для початку лікування та проведення трансплантації необхідний препарат Атрианс (неларабин), який повністю уб’є всі пухлинні клітини, щоб можна було робити трансплантацію. Цей препарат — це остання надія на одужання дитини.

Частково оплатили медичні препарати для лікування ДІАНИ ДОВЖЕНКО . Діаночка народилася в теплий, сонячний, осінній день – 06.09.2008 року. Такою ж теплою, ніжною, сонячної і доброю вона росла всі ці 8 років. Але 06.04.2017 року лікарі повідомили страшний ДІАГНОЗ – ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ Т-лінійний, ЦНС 1. Навіть доросла людина, дізнавшись про таке захворювання, впала духом, але не Діана. Діаночка всім заявила – «Буду боротися!!!». Зараз дівчинка перебуває у гематологічному відділенні Дніпропетровської обласної клінічної лікарні. Як повідомили лікарі, лікування Діани буде тривалим (близько 2-х років) і дорогим.

Частково оплатили медичні препарати для лікування УЛЯНИ СУЕТИНОЙ. Ульяночці 2 роки 10 місяців. Вона єдина дитина в сім’ї. ДІАГНОЗ — ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ! До захворювання Улянка була звичайною дитиною сповнена сил, сміялася, грала, але…ПРИЙШЛА ВЕЛИКА БІДА! За місяць дитини не впізнати — постійна температура, слабкість, поганий апетит. Лікування розпочато з 14 серпня 2017 року. Медикаменти дуже дорогі. На лікування в місяць необхідно приблизно 20000 грн., але можуть бути відхилення, так як кожна дитина реагує на хіміотерапію по-різному.

Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо за участь у долі їхніх дітей!!!

Приєднуйтесь до нашої команди!