Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 53300 грн. Також надійшло 1600 грн. на підтримку нашого проекту.

Протягом минулого тижня ми залучили і частково оплатили курс лікування для Вадима Богданова. ДІАГНОЗ — іхтіозіформна еритродермія! До того, як захворіти, Вадим ріс здоровим і розвиненою дитиною. У квітні 2015 го року, сталася алергічна реакція, яка через два тижні пройшла. Потім в травні така ж реакція повторилася з посиленням. Дитині надано статус — ИНВАЛИД ДИТИНСТВА! На сьогоднішній день лікування носить підтримуючий характер і полягає в догляді за шкірою — дворазове купання, зволожуючі креми французького виробництва, спеціальне харчування фірми Нестле. ІНШОГО ЛІКУВАННЯ для Вадим НЕМАЄ! Університетська клініка м Мюнстер в Німеччині взялася вилікувати дитину. Німці беруться повністю поставити Вадика на ноги. Ця клініка вже зробила чудо з двома російськими дівчатами, з схожим анамнезом. Подібне лікування схвалено і фахівцями Міністерства охорони здоров’я (консультаційне висновок).

Залучили і частково оплатили операцію для Василіси Піскун. 13 лютого 2017 року лікарі діагностували у дівчинки гострий мієлоїдний лейкоз ФАБ М7. Відразу після встановлення діагнозу Василину перевезли на лікування в клініку «Охматдит» в м.Київ. У клініці Василіса вже пройшла перший курс хіміотерапії і зараз готується до другого. Всього потрібно пройти чотири курси до трансплантації кісткового мозку. Єдиний шанс вилікувати Василину — це трансплантація кісткового мозку від нерідного донора за кордоном (на жаль, у нас в Україні неможливе проведення таких операцій). Маленьку вже чекають на лікування в клініці Шиба (Ізраїль).

Залучили і частково оплатили курс лікування для Микити Корнєєва. Микитка КОРНЄЄВ, 2014 року народження, народився абсолютно здоровою дитиною, добре розвивався, як раптом … починаючи з 11 місяців, відчув себе погано, почалися судоми і. … страшний діагноз — вірусний енцефаліт. З тих пір пройшло вже майже 2 роки. Микитка пройшов лікування в інституті імунології та алергології. Чотири курсу лікування в реабілітаційному центрі «Еліта» м Львів + постійне стаціонарне лікування у Вінницькій обласній психоневрологічній лікарні. Три курсу акупунктури в Пахомова В.М. в м.Одесі. Курс реабілітації в центрі «Майбутнє» в Одесі, реабілітація в РЦ «Иннова» у Львові — 2 курсу занять за методом Фельденкарайз. Всі ці реабілітації дають маленькі, але дуже цінні результати. Найбільш результативним для Микитки виявилося 3 місяці лікування в Китаї.

Залучили і частково оплатили курс лікування для Петрик Вероніки, 14.10.2013 року народження. Вероніка з 22.06.2016 року перебуває на лікуванні в Київському обласному онкологічному диспансері в відділенні дитячої онкогематології з діагнозом: гострий лімфобластний лейкоз L2. Лікування тривале і дуже дороге. 26 грудня 2016р. почався третій протокол, він складається з 3-х блоків хіміотерапії, які тривають по 29 днів.
Батькам катастрофічно не вистачає грошей на життєво необхідні препарати і супутні матеріали (Бетадин, Бісептол, Урсофальк, шприци 5,10,20, системи B Braun для инфузомата, Осетрон або ондансетрон (розчин), подовжувачі B Braun, Рантак ® і ін.)

Залучили і оплатили необхідні медичні препарати для лікування Альбіни ТУРКІНЕВИЧ. З 2014 року, з тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. За весь цей час батьки вичерпали всі свої можливості, витратили все, що могли.

Також перерахували зібрані кошти для лікування Петросян Рузани, Ляшук Івана і Митрофанова Іллі.

Крім цього, в рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу дитячим харчуванням фірми «NAN», «NUTRILON», памперсами, і дитячим одягом малозабезпеченим багатодітним сім’ям, сел. Кардашинка Херсонської області та м Любомоль, Волинської області
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь у долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!