Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 30300 грн. Також надійшло 2800 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми частково залучили кошти на операцію з трансплантації печінки для Медвецький Мілани (Збір триває). У грудні минулого року, після перенесеного ГРЗ, дівчинка знову почала жовтіти, печінку збільшуватися, а аналізи погіршуватися! І ось тепер, щоб врятувати життя маленькій дитині, потрібно трансплантація печінки!
Частково залучили кошти для лікування Мовчанюк Аріни. У дівчинки дуже рідкісне захворювання: порушення обміну речовин з групи хвороб накопичення. Нейрональний цероїд-ліпофусциноз II типу. Аутосомно-рецесивний тип спадкування, (НЦЛ-2).
Зібрали і перевели другу частину коштів для оплати курсу медичних препаратів для лікування Чайковського Максима — епілепсія. За останні чотири місяці хлопчик сильно деградував, йому терміново потрібне інтенсивне лікування. Причиною хвороби став вірус краснухи в крові! Як наслідок, порушення амінокислотного обміну. Зараз хлопчик продовжує терапію дома
Залучили кошти для оплати медичних препаратів і витратних матеріалів для лікування Микити Мехеди. Дитині всього два рочки. У хлопчика гострий монобластний лейкоз.
Микитка знаходиться на лікуванні в обласному онкогематологічному диспансері, (Київ, вул. Багговутівська, 1а, корп. 13)
Залучили фінансову допомогу для другого курсу хіміотерапії для Ярослава Рябикова.
В рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу дитячим харчуванням фірми NAN і NUTRILON та памперсами малозабезпеченим багатодітним сім’ям м Ковель та м Любомоль Волинської області.
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!