Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 48900 грн. Також надійшло 6300 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і оплатили медичні препарати для лікування ТУРКІНЕВИЧ Альбіни. З 2014 року, з тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. За весь цей час батьки вичерпали всі свої можливості, витратили усе, що могли. На даний момент грошей катастрофічно не вистачає! (Потреба в мед. препаратах залишається актуальною — збір триває)
Залучили і оплатили в повному обсязі курс лікування для Матвія Місько. Від народження хлопчик хворіє мікроцефалією, спастичний тетрапарез, гіпоксіко-ішемічне ураження. МАТВІЙЧИКУ скоро чотири рочки, а його розвиток відповідає 1,5-річному малюку.
Залучили кошти і частково оплатили курс реабілітації для Насті Колоколуші. Дівчинка народилася 30.04.2013 року з рідкісним діагнозом — СИНДРОМ Лежена «котячого крику» делеция 5-ої хромосоми короткого плеча. В Україні з таким діагнозом всього 5 дітей. У дитини проблеми з вушками, гортанню, травленням. У свої 3.5 року Настенька не ходить і не говорить. АЛЕ ХОДИТИ ШАНС У ДИТИНИ Є! Для цього потрібна спеціальна реабілітація. (Збір триває)
Закупили і надіслали понад 150 кг благодійної допомоги (памперси, крупи, печиво, цукерки, розмальовки, альбоми, фломастери та ін. новорічні подарунки) для дитячого будинку м Новоград-Волинський та м Нікополь.
В рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу памперсами, предметами гігієни та дитячим харчуванням фірми «NAN», малозабезпеченим багатодітним сім’ям сел. Комишани і сел. Садово Херсонській області
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!