Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 51300 грн. Також надійшло 1700 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і оплатили в повному обсязі курс медичних препаратів, необхідне медичне обладнання, памперси та післяопераційне харчування (Ресурс Юніор) для Альбіни ТУРКІНЕВИЧ. З 2014 року, з тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. За весь цей час батьки вичерпали всі свої можливості, витратили усе, що могли.
Залучили і оплатили в повному обсязі курс медичних препаратів для лікування Тимура Євтушенко. У Євтушенко Тимура — лімфома ходжкіна. Тимурчик хворіє вже третій рік і мама вже третій рік в поодинці бореться за життя дитини. Батька у хлопчика немає. Сили боротися у мами не вичерпалися, але знаходити гроші на дорогі препарати все важче і важче. Все, що можна продати, щоб виручити гроші на лікування, мама вже продала.
Залучили і частково оплатили курс медичних препаратів для лікування Богдана Часовських. Маленькому Богданчику 3 березня було 2 роки 6 місяців, і за весь цей час хлопчик нічого крім болю не бачив. У Луганську, вагітна жінка, на 7-му місяці вагітності, потрапила під обстріл. Пологи пройшли дуже важко. Новонароджений малюк отримав родову травму, стався крововилив у мозок, асфіксія, гіпоксія, і відразу ж потрапив в реанімацію.
Крім цього, в рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу дитячим харчуванням фірми «Nan» і памперсами, малозабезпеченим багатодітним сім’ям м Черкаси, м Луцьк, і сел В. Копані Херсонської області.
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!