Допомогти

Звітність за 24.06.17 — 07.07.17

За вказаний період часу на наші програми допомоги дітям надійшло – 92 430 грн. Також надійшло 2200 грн. на підтримку нашого проекту.

Протягом минулого тижня ми залучили і частково оплатили вартість лікування для СОФІЇ ВОЇН! 7 квітня 2017, Воїн Софії Богданівні (26.11.2006 р.), у відділенні Миколаївської обласної дитячої лікарні був поставлений діагноз: гострий лімфобластний лейкоз, FAB варіант L1, common ALL тип з коэкспрессией двох мієлоїдних антигенів CD13 і CD33 (рак крові). За результатами лабораторних досліджень, проведених на 15 день лікування референс-лабораторією «Охматдит», встановлено, що Софія потрапляє в високу групу ризику і вимагає негайного лікування высокодозной хіміотерапією. Державна установа «Республіканський науково-практичний центр дитячої онкології, гематології та імунології» (республіка Білорусь) може прийняти Софію на лікування на платній основі. Через стислі терміни для збору, батьки просять допомоги!

Залучили і частково оплатили лікування ЯНОЧКИ ПИВОВАР! Батьки Яночки все життя борються за неї, шукають діагноз…26.06.2013 року на 42 тижні з’явилася на світ маленька дівчинка, дуже бажана дитина. Пологи пройшли нормально, але через добу почалися проблеми з диханням… З тих пір життя дівчинки висить на волоску! У ДИТИНИ НЕМАЄ ТОЧНОГО ДІАГНОЗУ! У малятка часті бронхіти та пневмонії. У вересні 2016 р. дитині дали інвалідність до 18 років! Але шанс на життя Яночки може зміниться! Надію дає клініка в Німеччині Helios klinik Horst Smidt, в місті Вісбаден. Для цього потрібно зібрати 16000 євро (загальна сума), з них на обстеження в клініці потрібно 9715 євро.

Оплатили медичні препарати для БОГДАНА ВЕРБИЧ. Хвороба у хлопчика дуже важка! Дитина (2 роки й 3 місяці) бореться за своє здорове майбутнє ще з народження. У дитини рідкісне захворювання на генетичному рівні — ГЕМИМЕГАЛЭНЦЕФАЛИЯ І ФОКАЛЬНА ЕПІЛЕПСІЯ, лівобічний геміпарез, атонія м’язів. Якщо дитина не отримає своєчасну терапію, у нього почнуться судоми, за яких відбувається набряк мозку і зростає голова. Необхідні ліки потрібно купувати в Німеччині, так як наші препарати не допомагають. Кожних два місяці треба купувати ліків на 250 Євро (60 Євро на вальпроевою кислоту і 190 Євро на леветирацетам).

Залучили і частково оплатили лікування для ІНДЕНКО ДАВИДА. 10 травня в «Охматдиті» хлопчику поставили страшний діагноз «ТЯЖКИЙ КОМБІНОВАНИЙ ВРОДЖЕНИЙ ІМУНОДЕФІЦИТ». Для порятунку життя необхідна термінова операція з пересадки стовбурових клітин кісткового мозку. Так як ніхто з близьких родичів (мати, батько дитини та старший брат) в якості донора не підійшли, операція можлива тільки за кордоном. В Україні від неродинних донорів операції не проводять. Клініка в Іспанії взялася за лікування малюка. Виставлений клінікою рахунок становить 232 тис. євро…

Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо за участь у долі їхніх дітей!!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!