Допомогти

За вказаний період часу на наші програми допомоги дітям надійшло — 51150 грн. Також надійшло 2400 грн. на підтримку нашого проекту.

 

Протягом минулого тижня ми залучили і сплатили частково лікування для НАТАЛОЧКИ ПРИГАРЫ. Наталочкі народилася 17.09.2015 за допомогою кесаревого розтину і провела три тижні в лікарні. Потім настав невеликий інтервал спокійного життя, але вже 03 .09.2016 Наташа поступила в інфекційне відділення з діагнозом «Лимфоденит». Після безрезультатного лікування було прийнято рішення проводити лікування в клініці «ОХМАДИТ», де і був виставлений ДІАГНОЗ – ГЕНЕРАЛІЗОВАНА АНАПЛАСТІЧЕСКАЯ ЛІМФОМА! Тепер дівчинка з мамою перебувають у Білоруському РНПЦ дитячої онкології та гематалогии.

 

Залучили і сплатили медичні препарати для БРОВКО КИРИЛА. Сім’я живе в невеликому районному містечку Хорол. З моменту народження малюка, всі життєві плани і мрії щасливих батьків були пов’язані тільки з синочком. Хлопчик ріс здоровим, добре вчився, займався спортом. Скарга на біль у горлі батьків не дуже збентежила, ЛОР діагностував ангіну і призначив курс лікування. По закінченню курсу, стан не покращився і дитину направили на обстеження в обласну лікарню, де і виявили у дитини пухлину, яка закривала 90% горла, взяли зразки і відправили в київську клініку «Охматдит» на обстеження. Висновок київських лікарів приголомшив… У Кирила — ЗЛОЯКІСНА ПУХЛИНА! Видалити її неможливо.

 

Залучили і частково частково оплатили курс лікування для ЕРІКА МАЛОМУЖ …6 місяців тому народився довгоочікуваний хлопчик, Эричек.

ДІАГНОЗ 1 — ГЕРПЕТИЧНИЙ ЕНЦЕФАЛІТ.

Після набряку відбулося зміщення кісток черепа, джерельце став заростати раніше терміну, утворилися невеликі кісти в голівці.

ДІАГНОЗ 2 — МУЛЬТИКИСТОЗНАЯ ЕНЦЕФАЛОМАЛЯЦІЯ.

За рекомендацією лікарів батьки звернулися в дитячу клініку в місті Зіген (Німеччина), яка займається такими дітками і дає дуже гарні результати.

 

Залучили і частково оплатили операцію ЗАХАРУ ЛАЗОРИШИН. Хлопчик народився з діагнозом: Екстрофія сечового міхура, тотальна епіспадія, (відсутня частина передньої черевної стінки, а також є аномалія статевого органу. Ця патологія є важкою патологією в даній області. За хлопчика готовий взятися сербський доктор, світило в даній області — Радош Джинович. Операція призначена на 4.07.2017.

Залучили і сплатили медичні препарати для лікування БОГДАНА ЧАСОВСЬКИХ. Маленькому Богданчику 2 роки 7 місяців, і за весь цей час хлопчик нічого крім болю не бачив. У Луганську, вагітна жінка, на 7-му місяці вагітності, потрапила під обстріл. Пологи пройшли дуже важко. Новонароджений малюк отримав родову травму, стався крововилив у мозок, асфіксія, гіпоксія, і відразу ж потрапив у реанімацію. В 2 місяці проявився важкої форми стафілокок. Зробили МРТ. У хлопчика відмерла частина мозку, діагноз — МІКРОЦЕФАЛІЯ. Тепер у Богдана судоми, дефіцит ваги понад 50 %, він не тримає голівку, не сидить, не говорить. Знаходиться практично постійно в лікарні. Дитина відмовляється їсти, йому капають глюкозу. Не працює шлунок.

Залучили і частково перевели кошти на придбання VNS стимулятора для САМОВТОР ВОВИ. Два з половиною роки тому маленький Вовочка переніс менингоэнцифалит, був у комі, лікарі не давали ніяких надій. Від відчаю мама молилася вдень і вночі над помираючим дитиною. Лікарі сказали, що якщо виживе, «рослина», а епілепсія дитині забезпечена. Вовочка вижив, але щоденні судоми не дають дитині нормально існувати. Протисудомні препарати не стримують їх. Є шанс поборотися за життя дитини. Треба поставити VNS стимулятор в Україні.

Також перерахували зібрані кошти для лікування ПЕТРОСЯН РУЗАННЫ, АРТЕМА АЛЕКСЄЄВА, АЛЬБІНИ ТУРКИНЕВИЧ і ВСЕВОЛОДА АТАМАНЮКА.

Крім цього, у рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу дитячим харчуванням фірми «NUTRILON» і «МАЛЮК», памперсами та предметами першої необхідності малозабезпеченим багатодітним сім’ям сел. Надеждівка, сел. Копані — Херсонської області , а також сел. Зоря — Запорізької області!