Допомогти
За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 69200 грн. Також надійшло: 3150 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і оплатили медичні препарати для лікування ТУРКІНЕВИЧ Альбіни. З 2014 року, з тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. За весь цей час батьки вичерпали всі свої можливості, витратили усе, що могли. На даний момент грошей катастрофічно не вистачає! (Потреба в мед препаратах залишається актуальною — збір триває)
Залучили і частково оплатили курс медичних препаратів для лікування Сіверської Софії. Діагноз дівчинки — гострий ВІРУСНИЙ ЕНЦЕФАЛІТ. В свій 1 рік і 10 місяців дитина не говорить, не сидить, не тримає добре головку, не фіксує погляд, мучиться нападами і судомами. Щоб дитині на все життя не залишитися інвалідом, для лікування, підтримки і відновлення головного мозку необхідно постійно приймати імуноглобуліни, протисудомні препарати, противірусну терапію та ліки для підживлення нервової системи. (Збір триває)
Залучили і частково оплатили операцію Сашеньки Шевчук. Сашенька народилася з аномалією спинного мозку — синдром «натягнутого спинного мозку» з ліпомою, свищ в спинному відділі хребта, хронічна ниркова недостатність 2-3 ст, двосторонній уретерогідронефроз, двосторонній міхура-нирковий рефлюкс, нейрогенний сечовий міхур, хронічний пієлонефрит. (Збір триває)
Залучили і частково оплатили операцію для Литвинова Вані У хлопчика страшний діагноз: лімфома Беркіта — рак. СТАН ДУЖЕ ТЯЖКИЙ і посилюється З КОЖНИМ ДНЕМ! Рідні Вані молять нас про ТЕРМІНОВУ допомогу! (Збір триває)
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!