Допомогти

За вказаний період часу на наші програми допомоги дітям надійшло – 142 400 грн. Також надійшло 7030 грн. на підтримку нашого проекту.

Протягом минулого тижня ми сплатили медичні препарати для лікування УЛЯНИ СУЄТИНОЙ. Ульяночці 2 роки 10 місяців. Вона єдина дитина в сім’ї. ДІАГНОЗ — ГОСТРИЙ ЛІМФОБЛАСТНИЙ ЛЕЙКОЗ! До захворювання Улянка була звичайною дитиною сповнена сил, сміялася, грала, але…ПРИЙШЛА ВЕЛИКА БІДА! За місяць дитини не впізнати — постійна температура, слабкість, поганий апетит. Лікування розпочато з 14 серпня 2017 року.

Частково оплатили в операцію для ГАННОЧКИ ГАРТАВЕЛ! Дівчинка потребує термінового лікування в Ізраїлі! ДІАГНОЗ — Остеосаркома. Зараз батьки з Анютою знаходяться в Ізраїлі в клініці Tel Aviv Sourasky Medical Center. Одужання можливе. 12-річна Ганнуся Гартавел теж свято вірить у своє одужання, вірить, що попереду її чекає здорове, довге і щасливе життя! А МИ ЇЙ В ЦЬОМУ ОБОВ’ЯЗКОВО ДОПОМОЖЕМО! КОЖЕН З НАС! В МІРУ СВОЇХ СИЛ І МОЖЛИВОСТЕЙ! ГАННУШКА ЧЕКАЄ НАШОЇ ДОПОМОГИ!

Частково оплатили лікування ДАНИЛА БОНДАРЕНКА, 29.09.2011 р. н Діагноз Дані: вроджений порок лімфатичних судин трьох кінцівок, спорадична форма. Данило єдина дитина в Україні, народжений з таким пороком. Цей мужній хлопчик з самого народження бореться зі страшною недугою. У малюка дуже складний порок судин, так як вражені три кінцівки, рідини нікуди йти. Батькам без нашої допомоги не впоратися! Кожна гривня, кожна копійка для батьків важкохворої дитини на вагу золота!

Частково оплатили лікування для семирічної ГАННОЧКИ КИВШИК. У дівчинки виявили дуже агресивну форму раку головного мозку (ДИФУЗНА ГЛИОБЛАСТОМА СТОВБУРА ГОЛОВНОГО МОЗКУ), і якщо ТЕРМІНОВО не розпочати лікування, страшно подумати, що може статися! Часу на розмірковування НЕМАЄ! Сім’я Кившик звертається до всіх небайдужих людей за допомогою: «Допоможіть врятувати нашу єдину донечку!» ДОПОМОЖЕМО!!! ВРЯТУЄМО ГАННУСІ ЖИТТЯ! ПОДАРУЄМО ДИТИНІ МАЙБУТНЄ!

Оплатили медичні препарати 5-річному ІЛЛЮШІ КОЗАЧЕНКО. У малюка ДІАГНОЗ: РАК КРОВІ (гострий лімфобласний лейкоз, Т-лінійний перший гострий період). 21.06.2017 року мама з Іллею звернулися в поліклініку, малюк кашляв, здали аналізи і почули страшний діагноз. Життя маленького веселого, життєрадісного хлопчика в одну мить поділилася на «ДО» і «ПІСЛЯ». Іллюша — довгоочікуваний і єдина дитина. МАМА КЛИЧЕ ВСІХ НАС ПРО ДОПОМОГУ: «ПРОШУ, ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ДИТИНУ».

Частково оплатили лікування САШЕНЬКИ ШЕВЧУК. Саші Шевчук всього 8 років, і всі ці невеликі роки дівчинка змушена боротися за кожен день свого життя. Сашенька народилася з аномалією спинного мозку — синдром «натягнутого спинного мозку» з ліпоми, свищ в спинному відділі хребта, синдром Кіарі, 2-х стороння ниркова недостатність 2-3 ст.,, 2-х сторонній гідронефроз, 2-х сторонній міхурово — нирковий рефлюкс, порушення тазових органів (нетримання сечі і калу). Сашуня знаходиться в реанімації в дуже важкому стані. На жаль, кошти на рахунках клініки давно закінчилися і лікування триває в борг. Скільки ще клініка зможе йти на зустріч — мама не знає, і як розрахуватися з клінікою, вона теж не знає. Мама в розпачі і просить допомоги у всіх небайдужих людей.

Частково оплатили лікування ДАНІ ПЕВНЕВОЙ. У Даночки ПИНЕОБЛАСТОМА ( ракова пухлина головного мозку). Така пухлина є вкрай рідкісною. В Україні пропонують тільки стандартне лікування, яке, за твердженням самих лікарів, на 90% не допоможе. За останні 5 місяців Дана пройшла через 3 операції під загальним наркозом, 6 разів була в стаціонарі, зараз проходить курс променевої терапії. Попереду ще 6 курсів хіміотерапії.

Частково оплатили лікування для МИКИТИ ПЕЧОРИЦЯ. Хлопчик народився 15.11.2005 року. Ріс цілком здоровим, активним та життєрадісним дитиною. Але 18.05.2017 р. прийшла велика біда — Микиті поставили страшний діагноз — гострий лімфобластний лейкоз Т — лінійний варіант. З цього дня почалася боротьба за життя дитини. Батьки звертаються до всіх небайдужих людей — допоможіть Микиті одужати і здійснити свою мрію — стати відомим шеф-кухарем.

Оплатили медичні препарати для лікування АНГЕЛІНИ ІЩЕНКО. У Ангеліни РЕТИНОБЛАСТОМА (рак сітківки ока). Живе маленька дівчинка зі своїми батьками  в місті Дніпро. Батьки продали все, що у них було, тяглися з останніх сил, рятуючи кохану донечку. Але ось нова біда — у дитини почало закриватися очко. Треба знову їхати в Одесу міняти протез і підколювати хімічний препарат, який в народі називається СЛЬОЗА. Він дуже дорого коштує (600$) + протез 1480 грн., і це не рахуючи проживання та харчування!

Крім того, залучили у великій кількості дитячі зимові речі і предмети першої необхідності для малозабезпечених сімей в рамках проекту «Посилка доброти»
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо за участь у долі їхніх дітей!!!
Приєднуйтесь до нашої команди!