Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 58100 грн. Також надійшло 2050 грн. на підтримку нашого проекту.

Протягом минулого тижня ми залучили і оплатили в повному обсязі курс лікування для Петрик Вероніки, 14.10.2013 року народження. Вероніка з 22.06.2016 року перебуває на лікуванні в Київському обласному онкологічному диспансері в відділенні дитячої онкогематології з діагнозом: гострий лімфобластний лейкоз L2. Лікування тривале і дуже дороге. 26 грудня 2016р. почався третій протокол, він складається з 3-х блоків хіміотерапії, які тривають по 29 днів. Батькам катастрофічно не вистачає грошей на життєво необхідні препарати і супутні матеріали

Залучили і оплатили коштовні медичні препарати для лікування Дениса Кіщук. Діагноз хлопчика — гострий МІЕЛОЕДНИЙ ЛЕЙКОЗ МФ5. Денис вже 6 місяців лікується в лікарні «Охмадит», і має бути ще, як мінімум, двомісячне лікування. У батьків катастрофічно не вистачає грошей. БАТЬКИ благають про допомогу! Папі Дениса для оплати медикаментів необхідно більше 7 тис. грн в тиждень !!!

Залучили і оплатили необхідні медичні препарати для лікування Альбіни ТУРКІНЕВИЧ. З 2014 року, з тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. За весь цей час батьки вичерпали всі свої можливості, витратили все, що могли.

Залучили і частково оплатили вартість діагностичного пакета для Микити Лямзіна. ДІАГНОЗ МАЛЮКА — СИНДРОМ рухових розладів, з формуванням млявого тетрапарез, затримка моторного розвитку, необхідно диференціювати з дебютом ранньої форми СМА. … Малюк Микита народився на 36 тижні вагітності. Народився дуже слабеньким, і після проведених аналізів було виявлено множинні кісти з двох сторін головного мозку. Пройшовши курс лікування дитина так і не стала тримати голівку, перевертатися, сидіти, не стає на ніжки. Також з народження не було смоктального рефлексу. Допомогти малюкові зголосився університетський госпіталь Medipol в Стамбулі.

Залучили і частково оплатили вартість лікування Кирила Майдич. Діагноз хлопчика- ГОСТРИЙ ЛЕЙКОЗ, РАК КРОВІ У ВАЖКОЇ ФОРМІ! З 15 березня і по сьогоднішній день малюк знаходиться в Білоруської клініці.

Також перерахували зібрані кошти для лікування Вадима Богданова і Петросян Рузани.

Крім цього, в рамках програми адресної допомоги «Добрий мандрівник» залучили в великій кількості дитячі речі, іграшки, памперси і предмети першої необхідності для дитячого будинку дитини м Новоград-Волинський, поїздка в який відбудеться 29 квітня. Запрошуємо всіх приєднатися !!!
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь у долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!