Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 49700 грн. Також надійшло 3600 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми частково залучили і перевели кошти на операцію з трансплантації печінки для Медвецький Мілани (Збір триває). У грудні минулого року, після перенесеного ГРЗ, дівчинка знову почала жовтіти, печінку збільшуватися, а аналізи погіршуватися! І ось тепер, щоб врятувати життя маленькій дитині, потрібно трансплантація печінки!
Частково залучили і перевели кошти для лікування Мовчанюк Аріни. У дівчинки дуже рідкісне захворювання: порушення обміну речовин з групи хвороб накопичення. Нейрональний цероїд-ліпофусциноз II типу. Аутосомно-рецесивний тип спадкування, (НЦЛ-2).
Зібрали і перевели необхідну частину коштів для оплати лікування ТУРКІНЕВИЧ Альбіни — з 2014 року, з тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. За весь цей час батьки вичерпали всі свої можливості, витратили усе, що могли. На даний момент грошей катастрофічно не вистачає!
Залучили і перевели кошти для оплати медичних препаратів і витратних матеріалів для лікування Микити Мехеди. Дитині всього два рочки. У хлопчика гострий монобластний лейкоз.Нікітка знаходиться на лікуванні в обласному онкогематологічному диспансері, (Київ, вул. Багговутівська, 1а, корп. 13)
Частково залучили і перевели кошти для оплати операції з пересадки печінки для Насті Коломієць. У Білорусії за результатами обстеження повідомили, що у Настюши пухлина печінки. Потрібно ТЕРМІНОВА пересадка. Зараз Настюши прописали підтримуючи уколи для зупинки росту пухлини, щоб потягнути час на збір грошей і очікування органу.
Залучили і передали подовжувачі та трійники для інфузоматних систем для Петрик Вероніки. Також закупили і передали памперси для Микити Мехеди, Микита з мамою і татом в п’ятницю приїжджали до нас в гості!
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!