Допомогти

За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 48600 грн. Також надійшло 2900 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і оплатили медичні препарати для лікування ТУРКІНЕВИЧ Альбіни. З 2014 року, з тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. За весь цей час батьки вичерпали всі свої можливості, витратили усе, що могли. На даний момент грошей катастрофічно не вистачає! (потреба в мед. препаратах залишається актуальною — збір триває)
Залучили кошти і оплатили в повному обсязі курс реабілітації для Насті Колоколуші. Дівчинка народилася 30.04.2013 року з рідкісним діагнозом — СИНДРОМ Лежена «котячого крику» делеция 5-ої хромосоми короткого плеча. В Україні з таким діагнозом всього 5 дітей. У дитини проблеми з вушками, гортанню, травленням. У свої 3.5 року Настенька не ходить і не говорить. АЛЕ ХОДИТИ ШАНС У ДИТИНИ Є! Для цього потрібна спеціальна реабілітація. (Збір закритий)
Залучили і частково оплатили курс хіміотерапії для Петрик Вероніки. Вероніка з 22.06.2016 року перебуває на лікуванні в Київському обласному онкологічному диспансері у відділенні дитячої онкогематології з діагнозом: гострий лімфобластний лейкоз L2.
Лікування тривале і дуже дороге. 26 грудня розпочався третій протокол, він складається з 3-х блоків хіміотерапії, які тривають по 29 днів. (Збір триває)
В рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу зимовими речами малозабезпеченим багатодітним сім’ям м Гола Пристань та сел. Сонячне Херсонській області
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!