Допомогти
За минулий тиждень, на наші програми адресної допомоги дітям надійшло — 47150 грн. Також надійшло 3600 грн. на підтримку нашого проекту.
Протягом минулого тижня ми залучили і частково оплатили курс медичних препаратів для лікування Богдана Часовських. Маленькому Богданчику 3 березня виповнилося 2 роки 6 місяців, і за весь цей час хлопчик нічого крім болю не бачив. У Луганську, вагітна жінка, на 7-му місяці вагітності, потрапила під обстріл. Пологи пройшли дуже важко. Новонароджений малюк отримав родову травму, стався крововилив у мозок, асфіксія, гіпоксія, і відразу ж потрапив у реанімацію.
Залучили і частково оплатили вартість операції для Сливіна Ярослава. Хлопчику 5 років. ДІАГНОЗ — РАК (нейробластома) 4 СТАДІЇ. Після перенесеної ангіни, дитину довго лікували від уявного діагнозу — артроз. І тільки через деякий час, в Запорізькій обласній дитячій лікарні був поставлений страшний діагноз. Півтора року лікування в Запоріжі, Києві, високодозова хімія, операція, радіотерапія, обстеження у Москві, і нарешті — довгоочікувана ремісія. Але не встиг Ярославчик відійти від лікарень, уколів, болючих стимуляторів, в січні чергове КТ … .і РЕЦИДИВ. Лікарі розводять руками … В Україні рецидив нейробластоми не лікують. Батьки звернулися в клініки по всьому світу. І відгукнулася клініка «Фортіс Меморіал Рисерч Інститут» (Гургаон, Індія), яка має позитивний досвід в лікуванні нейробластом (в тому числі рецидивів).
Залучили і частково оплатили курс лікування для Микити Корнєєва. Микитка КОРНЄЄВ, 2014 року народження, народився абсолютно здоровою дитиною, добре розвивався, як раптом … починаючи з 11 місяців, відчув себе погано, почалися судоми і … страшний діагноз — ВІРУСНИЙ енцефаліт. З тих пір пройшло вже майже 2 роки. Микитка пройшов лікування в інституті імунології та алергології. Чотири курсу лікування в реабілітаційному центрі «Еліта» м Львів + постійне стаціонарне лікування у Вінницькій обласній психоневрологічній лікарні. Три курсу акупунктури в Пахомова В.М. в м.Одесі. Курс реабілітації в центрі «Майбутнє» в Одесі, реабілітація в РЦ «Іннова» у Львові — 2 курсу занять за методом Фельденкарайз. Всі ці реабілітації дають маленькі, але дуже цінні результати. Найбільш результативним для Микитки виявилося 3 місяці лікування у Китаї. Китайські лікарі обіцяють поставити хлопчика на ноги.
Залучили і оплатили необхідні медичні препарати для лікування Альбіни ТУРКІНЕВИЧ. З 2014 року, з тих пір, як на МРТ лікарі виявили пухлину головного мозку, йде невпинна боротьба за життя дівчинки. За весь цей час батьки вичерпали всі свої можливості, витратили усе, що могли.
Крім цього, в рамках програми адресної допомоги «Посилка доброти» надали допомогу дитячим харчуванням фірми «Nutrilon», памперсами, вологими серветками а також дитячим одягом малозабезпеченим багатодітним сім’ям, сел. Хотів Київської області і пос. Бехтери Херсонської області.
Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо Вам за участь в долі їхніх дітей !!!
Ми щотижня публікуємо звіти про нашу діяльність.
Приєднуйтесь до нашої команди!