Допомогти

За вказаний період часу на наші програми допомоги дітям надійшло – 64 300 грн. Також надійшло 2900 грн. на підтримку нашого проекту.

 

Протягом минулого тижня ми залучили і частково оплатили вартість лікування для СОФІЇ ВОЇН! 7 квітня 2017, Воїн Софії Богданівні (26.11.2006 р.), у відділенні Миколаївської обласної дитячої лікарні був поставлений діагноз: гострий лімфобластний лейкоз, FAB варіант L1, common ALL тип з коэкспрессией двох мієлоїдних антигенів CD13 і CD33 (рак крові). За результатами лабораторних досліджень, проведених на 15 день лікування референс-лабораторією «Охматдит», встановлено, що Софія потрапляє в високу групу ризику і вимагає негайного лікування высокодозной хіміотерапією. Державна установа «Республіканський науково-практичний центр дитячої онкології, гематології та імунології» (республіка Білорусь) може прийняти Софію на лікування на платній основі. Через стислі терміни для збору, батьки просять допомоги!

 

Оплатили медичні препарати для БОГДАНА ВЕРБИЧ. Хвороба у хлопчика дуже важка! Дитина (2 роки й 3 місяці) бореться за своє здорове майбутнє ще з народження. У дитини рідкісне захворювання на генетичному рівні — ГЕМИМЕГАЛЭНЦЕФАЛИЯ І ФОКАЛЬНА ЕПІЛЕПСІЯ, лівобічний геміпарез, атонія м’язів. Якщо дитина не отримає своєчасну терапію, у нього почнуться судоми, за яких відбувається набряк мозку і зростає голова. Необхідні ліки потрібно купувати в Німеччині, так як наші препарати не допомагають. Кожних два місяці треба купувати ліків на 250 Євро (60 Євро на вальпроевою кислоту і 190 Євро на леветирацетам).

 

Залучили і частково оплатили лече6ние для ПЕТРИЧУК МАРИНИ. У віці 3-х місяців дівчинці поставили страшний ДІАГНОЗ «Тяжкий комбінований імунодефіцит первинний T-B-NK». Єдине, що може врятувати КРИХІТКУ — це трансплантація стовбурових клітин кісткового мозку від донора. Ці операції роблять лише за кордоном. Мама виховує доньку одна, тому вартість операції для цієї маленької сім’ї непідйомна.

 

Залучили і частково оплатили лікування для ДЮК МАТВІЯ. У 2-х місячному віці лікарі поставили дитині страшний діагноз -«Вроджена атрезія жовчовивідних шляхів, холестатичний гепатит». 10 лютого 2017 року дитина був прооперований за методом Касаї. На жаль операція не дала результату. ТОМУ, потрібна термінова трансплантація печінки від донора (мама), в клініці Сент Люк(Бельгія).

 

Залучили і частково оплатили лікування для ІНДЕНКО ДАВИДА. 10 травня в «Охматдиті» хлопчику поставили страшний діагноз «ТЯЖКИЙ КОМБІНОВАНИЙ ВРОДЖЕНИЙ ІМУНОДЕФІЦИТ». Для порятунку життя необхідна термінова операція з пересадки стовбурових клітин кісткового мозку. Так як ніхто з близьких родичів (мати, батько дитини та старший брат) в якості донора не підійшли, операція можлива тільки за кордоном. В Україні від неродинних донорів операції не проводять.