Допомогти

За вказаний період часу ми залучили кошти (54100 грн.) для оплати лікування Ткачової Кіри, Ситяк Ореста, Савченко Паскаля, Микити Корнєєва, Савченко Германа та ін. дітей за якими тривають збори. Допомога буде надана в п’ятницю — 09.02.18.
В рамках програми посилка доброти ми надали допомогу у великій кількості теплим одягом, медичними препаратами, памперсами, крупами, цукром та ін. непортящимися продуктами багатодітним малозабезпеченим сім’ям с. Антонівка Херсонської області, с. Снігурівка Миколаївської області, м. Любомоль Волинської області, а також м. Марганець Дніпропетровської області.
Також у нас є добрі новини про наших підопічних МИКИТІ МЕХЕДА та ВЕРОНІЦІ ПЕТРИК (діагноз:ГОСТРИЙ ЛЕЙКОЗ) !!!Наші дітки, яким Ви і ми закуповували дорогі мед. препарати, допомагали пройти тривалі курси лікування, хіміотерапії…і т. д. в даний момент вже вдома. Вероніка поки ще приймає два види підтримуючої хімії, а також препарат для підтримки печінки. Це лікування триватиме до 22 червня. Поки ще кожен вівторок Вероничка здає аналіз крові,щоб дізнатися яку дозу хімії потрібно ще брати. А так, загалом, вона весела, грайлива і радіє що вдома. Микиту нашого не дізнатися, підріс, їсть добре, грає і дуже дружить з Вероничкой. Останній раз при здачі аналізів (пункція кісткового мозку) аналізи показали, що у нього все в порядку.
Також про ГАННУСЮ КИВШИК. Зараз Ганнуся проходить лікування в Стамбулі в клініці «Аджибадем».У Харкові дитині був поставлений діагноз «Дифузна гліома стовбура головного мозку» — 5см. З 25.09.2017 року дівчинка почала проходити курс з 30 доз радіології + хімії в таблетках — 42 дня, внутрішньовінно капали ще хімію «Джамоген». Стан дитини покращився, відновилася координація рухів, пройшла блювання, дівчинка стала життєрадісною. 06.12.17 було проведено МРТ — і радісний результат 50% пухлини пішло

А ми бажаємо нашим діткам здоров’я, рости великими і щасливими!!!!

Дорогі друзі! Батьки і ми дякуємо за участь у долі їхніх дітей!!!
Приєднуйтесь до нашої команди!
-колектив «Країна добрих справ»-